oblačila (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


nina42 -> oblačila (6.6.2005 15:38:03)

Kje kupujete nosečniška oblačila?
Jaz sem si do zdaj vse kupila v H&M in sem zadovoljna, ampak bi rada še šla kam drugam pogledat.




andreja0 -> oblačila (6.6.2005 17:10:15)

Men so do sedaj bile prav normalna oblačila le malo večja št 42.Drugač mi je sestrična posodila dvojne hlače.Kaj po sedaj ko se bom jih naveličala pa nevem.Za poleti nimam nobenih kratkih hlač. Kje v H&M si pa kupovala zunaj ali pri nas?
Sem v 25t.




monči -> oblačila (7.6.2005 6:39:00)

jaz sem kupila vse v C&A-ju v Celovcu in sem ful zadovoljna, imajo dosti več izbire kot pri nas, se mi zdi.
lp monči:metulj:




monči -> oblačila (7.6.2005 6:39:43)

aja ,pa še velik bolj ugodno je kot pri nas!




Dadi -> oblačila (7.6.2005 12:59:23)

jaz sem ravno včeraj dobila kriloiz neckermanna...sem zelo zadovoljna.




Pepika -> oblačila (7.6.2005 19:17:47)

Jaz kupujem v trgovini Mami(mb) in sem zelo zelo zadovoljna, samo da so cene zelo zasoljene... imajo pa super modrce,ki pa niso tako dragi. Vredno ogleda :):bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

pozdravček od naju:metulj::zajcek::metulj:




* Binchy -> oblačila (7.6.2005 19:22:52)

Jaz sem spodnje perilo kupovala v Kepici, ostala oblačila pa v La Vie-ju. So mi bla full bl všeč kot pa v Kepici.

Lp




_katka_ -> oblačila (8.6.2005 9:13:24)

Mene pa zanima, kako ste reševale probleme z modrčki? Meni so moji že premajhni, ampak za številko večji bodo pa verjetno še preveliki. A bo treba sedaj vsaka dva tedna nov modrček, al kako?
Mi lahko prosim katera napiše, kje je Kepica?

LP,
Katka




BlankaT -> oblačila (8.6.2005 9:48:42)

Pozdravljene, jaz sem si svoja oblačila kupila v Benetonu (Gosposka ul. v Mariboru), sem imela srečo, ker sem jih nakupila na razprodaji (že v prejšnji nosečnosti)in sem full zadovolna z njimi :bravo:.

Kaj pa se tiče modrčkov:((, pa imam jaz iste probleme kot Katka, se mi že meša. Sedaj sem v 15. tednu pa sem že vse modrčke morala zamenjati, sicer za eno košarico ampak so mi že ti malo mali in mi zize kr kipijo :zmeden:.

Lp, Blanka :sloncek:




Stran: [1]