Jupi!!! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


drejci -> Jupi!!! (9.6.2005 7:17:16)

....sam še dva dni pol pa na dopuuuuussssttt:morje::morje::morje::bravo::bravo::bravo: Komaj že čakam, čeprav so temperature za ta čas malo prenizke,...bojda tud na morju ni kaj bolj toplo:(
Včeraj sem si nabavla ležalnik, da mi bo bolj udobno na plaži:)-
Kaj pa ve kdaj greste, če geste, kaj na dopust?

Lep sončen dan:sloncek:




bebika -> Jupi!!! (9.6.2005 7:33:11)

Ojla! Lepo, lepo... Greš pa kr zgodej na dopust, a si mogoče že pred porodniško. Kam pa greš? Mi bomo pa letos pravi dopust kr preskočili - mogoče bova šla za kakšen vikend. Doma ostanem s 10.9.2005, pa bom namesto dopusta šla po trgovinah... :bravo: komej čakam.

lp




drejci -> Jupi!!! (9.6.2005 7:41:31)

Ja letos gremo res malo prej,...najprej smo se za to odločili, ker je bilo govora, da bo full vroče poletje in, da bo junij idealen (no sedaj zgleda, da si bomo mogli s sabo vzet tudi zimsko opremo :)-), no saj bom za kak teden na morje skočila še v juliju,..porodniško pa nastopim 29.8.,...takrat pa bo čas za nakupovanje še manjkajočih stvari in pripravo na naši pikico9nebesa
Gremo pa na Mali Lošinj....še nisem bila, je pa baje kr lepo tam,...upam sam, da bo vreme




Nyah* -> Jupi!!! (9.6.2005 8:51:17)

Uzivaj kar se da na zasluzenem :morje::morje::morje:!

Lepo se imejta!




Golobček -> Jupi!!! (9.6.2005 17:59:04)

Ja drejci tudi jaz sem ze večkrat bila na M. Lošinju in mi je bilo zelo všeč.Kam pa greš na M. Lošinj ?
Jaz sem bila v kampu in sicer v Čikatu




Stran: [1]