Serviserji... grrrrrr..... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


zvesta -> Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:00:32)

Evo, rabim nasvete, kako nekomu odgrizniti glavo.

Situacija je sledeča:

Imam pralno-sušilni stroj, ki je po zadnji nevihti 3 tedne nazaj naenkrat nehal sušit, pral pa je. Stroj ni več v garanciji, je pa bila leto in pol nazaj zamenjana vsa elektronika.
Torej poklicala sem pooblaščenega serviserja, ki je naslednji dan prišel, pogledal, v roku 10 minut zamenjal neko varovalko, si zaračunal 46 € in odšel.
Še isti dan dam prat in sušit, cunje opere, posuši pa ne. Uuu, sem bila jezna...

Kličem naslednji dan nazaj na servis, kjer so me 14 dni imeli za norca, da pridejo, pa levo in desno, dokler nisem pošizla in zagrozila z inšpekcijo. Vmes sem perilo pač samo prala in ga sušila zunaj.
No, potem so se v ponedeljek nenajavljeni prikazali, seveda je bila doma le mami, ki ni seznanjena s situacijo. Ponovno je nekaj sčaral v 10 minutah, si celo nič zaračunal in mami naročil, da naj sprobam, in če še vedno ne suši, je potem kriva elektronika, katera pa stane nova 180 €. In da v tem primeru priporoča nakup novega sušilca.

Seveda spet takoj ob prihodu domov napolnim stroj, vklopim in po nekem čudežu ostanem v kopalnici, kjer se začne naenkrat smoditi, stroj začne takoj centrifugirati in metati vodo ven. In sploh ga nisem mogla ne resetirati ne ugasniti. Lahko sem ga samo odklopla ven iz elektrike. Tudi pere ne več.

Kličem nazaj, zahtevam šefa, ki mi pa hladnokrvno reče, da je pač šla elektronika in da ne more nič. Da mi lahko povrnejo 13 € za varovalko, dela in potnih stroškov pa ne vračajo. Ma, sem podivjala. Da bom zahtevala še ve kot to, ker so dodatno pokvarili še tisto kar je prej lepo delalo. Da naj ne popravljajo, če ne znajo. Da bi rekli, da se en da popraviti, pa bi kupila samo sušilni stroj, po njihovem popravilu pa moram kupiti še pralnega. In da bom ukrepala...

Zdaj pa rabim nasvete, kako se naj učikovito lotim tega, ker trenutno iz mene vre jeza in gnev in nisem sposobna trezno in jasno razmišljat.

Hvala vsem




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:03:42)

Najprej osebno na servis in v kolikor ne bo šlo na lep način, si pripravi slovar balkanskih kletvic in seznam pristojnih inštitucij, s katerimi jim boš v enem od balkanskih jezikov zagrozila. Če to ne bo zaleglo, omeni še kakšen medij (POP tv in Slovenske novice še vedno vodijo). Če pa še od tega ne bo nič, potem pa svoje grožnje uresniči. [sm=smiley1.gif]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:07:18)

heh, Kerensa.... bom v madžarščini klela, bo bolj srhljivo...

Sicer so me pa vmes že nazaj klicali, da pridejo jutri spet pogledat stroj.

Jaz pa do tacajt skupaj z vami nagruntam strategijo in nema mu spasa jutri... bemuboga, da ne...




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:08:05)

Pristavi džezvo, pa bom zraven, ko pride "mojster". [sm=jezicek.gif]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:09:21)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pristavi džezvo, pa bom zraven, ko pride "mojster". [sm=jezicek.gif]


a pol ti prevzameš bosanski del?




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:09:54)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
a pol ti prevzameš bosanski del?

Lahko - s čikom in s kofetom v roki. [sm=smiley1.gif]




Andrejka9386 -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:12:17)

ma sj tko je ponavadi s temi serviserji ja...iz katerga konca pa si ti, da ni celo moj ti hodu kaj popravljat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:13:27)

Servis je iz Maribora.... bemu, boga žena, ko ima takega serviserja doma.... pa še hec je, ker po dva skupaj hodita... očitno že imajo izkušnje z razjarjenimi gospodinjami...




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:14:22)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
očitno že imajo izkušnje z razjarjenimi gospodinjami...

Z mano še ne. [sm=jezicek.gif]
No, ampak v MB jih tudi ne bodo imeli - malce predaleč za to, da popijem eno kavo in se skregam z nekom. [sm=jezicek.gif]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:15:32)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
očitno že imajo izkušnje z razjarjenimi gospodinjami...

Z mano še ne. [sm=jezicek.gif]
No, ampak v MB jih tudi ne bodo imeli - malce predaleč za to, da popijem eno kavo in se skregam z nekom. [sm=jezicek.gif]



haha, prpa...

sicer pa še niso imeli opravka z nosečo gospodinjo, ki je polna hormonov.... jutri...




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:17:03)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
haha, prpa...

Pokrij ti meni potne stroške, pa boš videla prpo. [sm=jezicek.gif]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:17:31)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
haha, prpa...

Pokrij ti meni potne stroške, pa boš videla prpo. [sm=jezicek.gif]


pa saj maš taksi :P




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:18:20)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
pa saj maš taksi :P

To bi bila pa malo predraga kava, se ti ne zdi? [sm=jezicek.gif] In za veliko manj denarja se lahko skregam tudi kje bližje. [sm=jezicek.gif]




Andrejka9386 -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:18:29)

no še dobro...nismo iz MB [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

ti se kar pripravi... po moje ti bom raje sam kupil novega sušilca [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:19:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
pa saj maš taksi :P

To bi bila pa malo predraga kava, se ti ne zdi? [sm=jezicek.gif] In za veliko manj denarja se lahko skregam tudi kje bližje. [sm=jezicek.gif]



sam na dnar misliš... kaj pa družba in zabava?




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:19:39)


IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

no še dobro...nismo iz MB [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

ti se kar pripravi... po moje ti bom raje sam kupil novega sušilca [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




bo moral še za pralnega primaknit :)




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:20:20)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
sam na dnar misliš... kaj pa družba in zabava?

Tudi to dvoje je... nekoliko bližje od tebe. [sm=jezicek.gif]
Čeprav bi en dober fight res prav prišel, ja.




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:21:35)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
sam na dnar misliš... kaj pa družba in zabava?

Tudi to dvoje je... nekoliko bližje od tebe. [sm=jezicek.gif]
Čeprav bi en dober fight res prav prišel, ja.



pol pa nič.... ko bi lahko svoje cunje premierno po popravilu pri meni oprala in posušila....




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:22:27)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ko bi lahko svoje cunje premierno po popravilu pri meni oprala in posušila....

A še cunje naj vlačim s sabo tja?! Kaj pa si bi taksist mislil?! [sm=jezicek.gif]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:23:15)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ko bi lahko svoje cunje premierno po popravilu pri meni oprala in posušila....

A še cunje naj vlačim s sabo tja?! Kaj pa si bi taksist mislil?! [sm=jezicek.gif]


jah, kaj pa vem... a tvoj taksist ne ve, da mu cunje pereš?




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:24:57)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
a tvoj taksist ne ve, da mu cunje pereš?

Svojemu taksistu ne perem cunj. Svojemu dispečerju pa. [sm=smiley1.gif] Mater, da bi jih pa še svojemu taksistu... [sm=jezicek.gif]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:26:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
a tvoj taksist ne ve, da mu cunje pereš?

Svojemu taksistu ne perem cunj. Svojemu dispečerju pa. [sm=smiley1.gif] Mater, da bi jih pa še svojemu taksistu... [sm=jezicek.gif]



jah, kaj pa vem, kak grejo pri tebi ti kanali.... ja pol pa naj tvoj dispečer tvojemu taksistu razloži, da bosta peljala še tvoje cunje




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:27:42)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ja pol pa naj tvoj dispečer tvojemu taksistu razloži, da bosta peljala še tvoje cunje

Že res, da je moj taksist navajen vsega hudega pri meni, ampak, da bi mi pa peljal moje cunje oprat na Štajersko... in da bi potem še čakal, da se operejo... in da bi vmes gledal, kako en serviser z glavo naprej prileti skozi hišna vrata (po možnosti direkt v taksi)... ne vem, kako bi se to končalo, no. [sm=jezicek.gif]




zvesta -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:30:13)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ja pol pa naj tvoj dispečer tvojemu taksistu razloži, da bosta peljala še tvoje cunje

Že res, da je moj taksist navajen vsega hudega pri meni, ampak, da bi mi pa peljal moje cunje oprat na Štajersko... in da bi potem še čakal, da se operejo... in da bi vmes gledal, kako en serviser z glavo naprej prileti skozi hišna vrata (po možnosti direkt v taksi)... ne vem, kako bi se to končalo, no. [sm=jezicek.gif]


ja kak, pol bi tvoj taksist odpeljal serviserja na urgenco in se vrnil pote, cunje bi bile vmes pa tudi že suhe...




Kerensa* -> RE: Serviserji... grrrrrr..... (23.9.2009 15:32:52)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ja kak, pol bi tvoj taksist odpeljal serviserja na urgenco in se vrnil pote, cunje bi bile vmes pa tudi že suhe...

A veš kaj? Če bi TVOJ serviser priletel v avto od MOJEGA taksista, potem bi jih fasal še od taksista, ne samo od mene. [sm=jezicek.gif] Da bi ga pa najprej nabutal, potem pa še na urgenco vozil - no way, tako blesav pa ni. [sm=jezicek.gif]




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>