koliko gosto (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


PC Baby -> koliko gosto (23.9.2009 21:27:15)

Jutri začnem sinetu dodajat in sicer riževo kašico zvečer pred spanjem (po navodilih P), poleg polnega dojenja seveda.

Zato bi prosila da mi poveste koliko redka mora biti ta kašica: kot sadni sok, kot kremna juha, kot redek pire...??? Zanima me pa še koliko tega naj pripravim, glede na to, da bo to jedel prvič? Za 2-3 žličke ali 15-20?

Sorry če sta vprašanji butasti, ampak nimam feelinga.

A mi lahko kakšno instant riževo kašico posebej priporočite glede na vaše izkušnje?




Najaa -> RE: koliko gosto (23.9.2009 21:31:27)

Riževe kašice so itak vse iste, nima veze katera firma.
Za prvič mu naredi čisto malo in boš vidla, kako mu bo šlo. Pa jaz sem že od začetka z žlico dajala, nič v flašo.




PC Baby -> RE: koliko gosto (23.9.2009 21:50:36)

Se opravičujem, zdaj sem videla, da sem postala na narobe forum, ampak vseeno vas prosim za vaše izkušnje. Hvala! [sm=bravo.gif]




PC Baby -> RE: koliko gosto (23.9.2009 21:52:17)


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Za prvič mu naredi čisto malo in boš vidla, kako mu bo šlo. Pa jaz sem že od začetka z žlico dajala, nič v flašo.



Ampak a si čisto redko naredila? Tako, da jo bla kot malo zgoščeno mleko, ali kot redka kašica?




Najaa -> RE: koliko gosto (23.9.2009 22:51:27)

Ne, že od začetka delam kot kašico, ampak redko. Samo ni pa ful tekoče.




PC Baby -> RE: koliko gosto (24.9.2009 8:59:59)

OK, hvala.




kristinaj -> RE: koliko gosto (24.9.2009 12:06:51)

jaz sem dajala od milupe, samo zmešaš z vodo. najprej naredi malo za enih par žličk in naj bo gosto kot redek pire, če je preredko mu bo uhajalo iz ust, če bo pregosto ne bo mogel požirat.... boš hitro ugotovila kako vama paše.....

nič niso butasta, smo vsi imeli taka vprašanja... :=))




Stran: [1]