banjica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


miha_b -> banjica (9.6.2005 10:28:25)

No pa še eno vprašanje :)

je bolje da je banjica čisto navadna z ravnim dnom ali je bolje kupiti tako ki je oblikovana po telesu z raznimi izboklinami, hribči, dolincami :) , dodatki....
kaj je bolje priročno in praktičo?

najlepša hala

miha p.s. no zdej pa v šoping da nas otrok ne prehiti :bravo::)




Anonimen -> BANJICA (9.6.2005 10:34:08)

Jaz bi rekla navadno, da lahko zače otroka obrneš na trebušček. Mi smo imeli navadno.




daisy -> BANJICA (9.6.2005 10:34:27)

moje skromno mnenje:
mislim, da je bolj uporabna banjica z ravnim dnom. kasneje, če se bo izkazalo za potrebno, lahko kupita tistega medvedka v katerem je dojenček v polležečem položaju in ga ni potrebno držati na rokah. ko bo :duda:že sedel je pravtako bolj uporabna banjica z ravnim dnom. ko pa jo bo :duda: odrabil jo boste imeli za npr. perilo in je spet boljša z ravnim dnom. pa najbrž so tudi cenejše :zmeden:

drugače pa svetujem nakup čebrička :bravo: (uporaben je že za novorojenčka) - naš ful uživa notri !!!!:bravo:




Žirafca Helena1 -> BANJICA (9.6.2005 10:44:17)

Ravo, da ne bodo tiste izbokline žulile malo detece:zmeden:!
:miska:




Žirafca Helena1 -> BANJICA (9.6.2005 10:44:56)

Sm mislila napisat ravno, pa ni zneslo:)-:)-:)-:)-
:miska:




miha_b -> BANJICA (9.6.2005 12:11:59)

hvala za mnenja :bravo::bravo:

lp




Lenny -> BANJICA (9.6.2005 12:14:29)

Po moje ravno. Pa dobro je kupiti tako, ki ima protizdrzno dno, ki prav pride, ko malček že sam sedi v banici.
Lp




tanja-29 -> BANJICA (9.6.2005 16:50:16)

čimbolj navadno in čimvečjo! Da bo dolgo prav!




andrejaz -> BANJICA (9.6.2005 23:45:32)

Za čisto majhnega je bolje banjica z ravnim dnom.

Za kasneje (od 3 mesecev dalje) pa je meni super tista z izboklinami - se je naš :duda: lepo naslonil in tako brcal, nič ga ni potrebno v taki banjici držati in podpirati. Še pri 9 mesecih se kopamo v taki banji, ker je zelo velika.




pikapolona2 -> RE: BANJICA (21.6.2007 20:49:28)

Pazi tudi na to da nima banjica na sredi čep za odtok vode(tam kjer ima ko je malo večja ritko)...naša bejba se skoz na tistem čepu drgne z rito....boljše je če je pri strani. Smo pami sedaj ravno ukinili banjico ker smo kupili premajhno....in jo že tuširamo v veliki banji...pa tudi uživa[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




3T -> RE: BANJICA (25.6.2007 10:53:31)

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz

Za čisto majhnega je bolje banjica z ravnim dnom.

Za kasneje (od 3 mesecev dalje) pa je meni super tista z izboklinami - se je naš :duda: lepo naslonil in tako brcal, nič ga ni potrebno v taki banjici držati in podpirati. Še pri 9 mesecih se kopamo v taki banji, ker je zelo velika.


Se podpišem pod to mnenje, pri nas je enako. Res z užitkom čofotamo, pa brez skrbi je, da bi se potopila v vodo.




Strawberrie Cherrie -> RE: BANJICA (25.6.2007 11:04:09)

Pomojem je itak boljš čebriček.

Drugače pa definitivno banjica z ravnim dnom.




Stran: [1]