ODDAJA NA TV SLO (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


žabica -> ODDAJA NA TV SLO (9.6.2005 12:09:35)

Ali je mogoče katera prejšnji teden na TV SLO gledala neko oddajo o zdravljenju raka. Baje je govoril nek ameriški zdravnik in je predstavil druge možnosti zdravljenja. Žal sem jo zamudila in sedaj po vseh možnih kanalih "lovim" ime in priimek tega zdravnika.







zoya_ -> ODDAJA NA TV SLO (9.6.2005 12:37:37)

poglej na forum RTV Slovenije ali pa tam vprašaj, sej ti bodo povedal




AnBan -> ODDAJA NA TV SLO (9.6.2005 13:11:25)

Kakšen je pa bil naslov oddaje oz. kdaj je bila na sporedu?




MEGY_Patricija -> ODDAJA NA TV SLO (9.6.2005 13:50:41)

Evo tukaj ti pošiljam link od RTV-JA pa si najdeš gor vse kar te zanima, mene pa zanima istočasno če katira ve kako se skopira link da ga samo prilepiš če ga imaš shranjenega pod priljubljene!!!!!!!!
http://www.rtvslo.si/izobrazevalniprogram/

Upam da bo delovalo lep pozdrav od MEGY




Lunca1 -> ODDAJA NA TV SLO (9.6.2005 14:15:11)

odpreš še en brskalnik in skopiraš link.




MEGY_Patricija -> ODDAJA NA TV SLO (9.6.2005 20:43:16)

Anban hvala za odgovor a je moja ""lajtnga predolga""prosim, če mi malo bolj obširno razložiš.

Hvala !!!!!!!!




Lunca1 -> ODDAJA NA TV SLO (10.6.2005 11:04:55)

Megy a je bilo to slučajno namenjeno meni ali AnBan. Če meni, podrobna navodila. Odpreš 2 Internet Explorerja, ali karkoli že imaš. Na enem imaš recimo odprt RR, na drugem odpreš svoj link. Postaviš se na mesto kjer je tvoj link, klikneš tako, da je tvoj link moder, pritisneš istočasno tipko Ctrl in C. Postaviš se recimo v tvoje sporočilo na RR, klikneš in pritisneš istočasno tipki Shift in Insert ali drug ukaz Ctrl in V. Za tem narediš še en presledek in to je to.




Stran: [1]