[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.6.2005 17:04:57)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Golobček -> Kako pa je z lasmi? (9.6.2005 17:50:54)

Tudi jaz sem imela dolge goste lase in ti moram povedati da sem se bila po prvi nosečnosti primorana ostriči na kratko, ker mojega čopa,ki je bil včasih prav bujen ni bilo več.Tako so mi svetovali pri frizerju.Mislim da se dobijo tablete z b-vitaminom, ki jih lahko jemlješ, vendar nevem če lahko v nosečnosti. Najbolje da vprašaš v lekarni




Nyah* -> Kako pa je z lasmi? (9.6.2005 18:18:29)

Mojim lasem pa se je po domače zmešalo. Vsak las po svoje štrli, sem kot bi me elektrika stresla :)-:)-:)-, pa mam drugače goste in skodrane, potem si pa predstavljajte, kako izgledam :)-:)-:)-:)-!




cmokec -> Kako pa je z lasmi? (9.6.2005 19:06:38)

Nyah, al si kot Topsi (nekak tako) s pojočo travico.

Pa ne me narobe zastopit, jaz sem si vedno želela imet naravno skravžlane lase. ;)




lex -> Kako pa je z lasmi? (9.6.2005 19:18:34)

Jaz sem menda med nosečnostjo dvakrat spucala krtačo z lasmi, zdaj jo pa vsakokrat ko mam 2 minuti cajta - tak mi izpadajo ampak menda bo boljše. :)




Nyah* -> Kako pa je z lasmi? (9.6.2005 21:51:19)

Cmokec kot Topsi ja :)-:)-:)-:)-,

ne, res bi bla taka, ce bi se postrigla, tako pa mam malo daljse lase, pa zgleda za odtenek boljse kot Topsi :)-:)-:)-!

A ti posodim vreco kodrov :)-:)-:)-:)-:)-?




TVN -> Kako pa je z lasmi? (10.6.2005 8:54:05)

Jaz sem naredila eno kuro z ampulami (Just).




_katka_ -> Kako pa je z lasmi? (10.6.2005 10:28:11)

Ha, ha dva Topsija na forumu!




Anonimen -> Kako pa je z lasmi? (10.6.2005 10:50:15)

A mogoče kateri obupno hitro rastejo lasje?! Prej nisem imela potrebe, da bi vsak mesec šla k frizerju, zdej bo pa zgleda treba...




Stran: [1]