|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 11:08:29   
oka
Oz. ostanem brez besed nad hinavščino in sprenevedanjem cerkve:

http://24ur.com/novice/svet/
vatikan-duhovniki-niso-pedofili-ampak-efebofili.html

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 11:13:09   
Mija79
se strinjam s tabo,opravicevati taksna dejanja na taksen nacinuser posted image


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 11:13:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Oz. ostanem brez besed nad hinavščino in sprenevedanjem cerkve:

http://24ur.com/novice/svet/
vatikan-duhovniki-niso-pedofili-ampak-efebofili.html



Prasec,pa kdorkoli je to že napisal.Saj zato je pa tak,ker zagovarjajo te župnike.Pustil bi jim,da se poročijo,pa bi blo manj tek zlorab.
Men se skor vsi župniki gnusjo,ker nikol ne veš,kak človk je v resnici.No pa sej ni mus,da je glih župnik.Pokvarjenga naroda men nami je velik.user posted image user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 11:18:24   
oka
Men se skor vsi župniki gnusjo,ker nikol ne veš,kak človk je v resnici.No pa sej ni mus,da je glih župnik.Pokvarjenga naroda men nami je velik.user posted image user posted image


Jaz niti ne bi metala vseh župnikov v isti koš. Mene hudo pogreje to zavijanje in sprenevedanje Vatikana. Mislim, homoseksulanost svojih ovčič obsojajo, hkrati jim je pa prikladen izgovor za opravičevanje pedofilije. Kako dvolično je to? In imam 11-letnega sina, ki niti pod razno še ni moški in ko preberem, da od 11-ga leta ne gre za pedofilijo...

Mislim, kako pokvarjen moraš biti, da pedofilijo sploh lahko zagovrajaš?


< Sporočilo je popravil oka -- 29.9.2009 11:20:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 11:20:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Men se skor vsi župniki gnusjo,ker nikol ne veš,kak človk je v resnici.No pa sej ni mus,da je glih župnik.Pokvarjenga naroda men nami je velik.user posted image user posted image


Jaz niti ne bi metala vseh župnikov v isti koš. Mene hudo pogreje to zavijanje in sprenevedanje Vatikana. Mislim, homoseksulanost svojih ovčič obsojajo, hkrati jim je pa prikladen izgovor za opravičevanje pedofilije. Kako dvolično je to? In imam 11-letnega sina, ki niti pod razno še ni moški in ko preberem, da od 11-ga leta ne gre za pedofilijo...


Men pa se gnusijo.Opravičujejo pedofilijo,ker sami niso nič boljši.Bljak.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 11:23:22   
oka
Opravičujejo pedofilijo,ker sami niso nič boljši.Bljak.


Opravičujejo, se jo grejo, jo skrivajo oz. sodijo po kanonskem pravu. In za njih je najhujša in primerna kazen izgon iz cerkvene sredineuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 11:25:26   
špelin@
To je zato, ker RKC sili duhovščino v celibat! Pustili bi, da se lahko župnik poroči in živi "normalno" družinsko življenje. Ne pa da potem svojo spolno slo, ki jo seveda še vedno nosi v sebi, noben Bog mu je ne vzame, namesto na odrasle ženske preusmeri na majhne fantke!

Proti sami veri nimam nič, proti instituciji RKC pa veliko!


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
29.9.2009 11:37:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 12:07:12   
Bojana82
Za kozlat.....ogabno! Seveda res ne smemo vseh dajati v isti koš....in se strinjam z eno mojo predhodnico.......duhovniki bi se morali poročati ( samo ne z bogom user posted image ), pa nebi bilo toliko tovrstnih zlorab!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 12:14:39   
oka
To je zato, ker RKC sili duhovščino v celibat!


Kaj pa vem, če je toliko celibat kriv za to. Ker v končni fazi, če bo hoče spolnost, jo še vedno lahko najde pri ženski oz. pri odraslem moškem, ki v to privoli. Saj je tudi to prisotno in tega nihče ne obsoja, ker dejansko ni za obsojat. Da pa se zaradi celibata spravi na otroka? Bolj se mi zdi, da gre za pokvarjenega slabiča, skritega pod navidezno dobroto. In to je v človeku, pa če živi v celibatu al pa ne. Ta pokvarjenost, ki pa jo RKC zagovarja na tako odvraten način.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 12:53:06   
lukec
Proti sami veri nimam nič, proti instituciji RKC pa veliko!



Podpišem!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 19:57:28   
Snoopyka
ojoj...najboljš, da svojega otroka sploh ne pustiš v cerkev! po drugi starni kot je že ena moja predhodnica zapisala pa je v bistvu narod okol nas enako ali pa še bolj pokvarjenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 20:26:01   
katicka
prekleti pr...  kot da se 11 letni fant strinja s tem da ga župnik na.... bi mogli župnike da bi videl kak je to. 

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 20:39:34   
Anonimen
Banda pe***.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 21:34:16   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: lukec
Proti sami veri nimam nič, proti instituciji RKC pa veliko!

Podpišem!


Jaz tudi! Težko je najti bolj pokvarjeno in hinavsko institucijo od RKC!

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 23:00:37   
Vijoličarka
Bil bi smešno, če ne bi bilo kriminalno. Ne razumem, kakšno spremembo prinaša zdaj ta nova oznaka. Zame je čisto vseeno, ali se mu reče pedofil ali pa 'homoseksualec, ki ga privlačijo fantki stari od 11 do 17 let'. Če fantka prisili v spolna dejanja in ga pri tem še ustrahuje s svojim 'svetim položajem', potem je kriminalec in pika. In ne gre se samo za fantke, so še deklice vmes in ni jih tako malo. A na deklice se spravljajo pa 'homoseksualci, ki jih privlačijo fantki stari od 11 do 17 let in deklice istih starostnih skupin, če jih spominjajo na fantke' ?

Najbolj beden pa mi je izgovor, da se 'to dogaja povsod, ne le v RKC'. Aja? Saj nevernikom, ki itak nimajo nobene morale, se ne gre čuditi. Ampak RKC, steber morale, družinskega življenja in oh in sploh prekrasna???

Celibat ni Kristusova zapoved, ampak zapoved RKC. Celibat bi moral biti prostovoljna odločitev. Čisto verjamem, da so ljudje, ki jim spolnost ne pomeni veliko, da so ljudje, ki energijo usmerijo v pomoč ljudem, umetnost, vero itn. Prostovoljno usmerijo in so srečni ter so koristni svoji skupnosti. So pa ljudje, ki svojo spolnost potlačijo, se s tem borijo in v tem boju izmaličijo svojo dušo in so škodljivi za okolico.

Ne spolnost, ampak nasilje je greh.

Bljak, sem jezna. Še posebej, ker je RKC hudo stroga, že kar krivična do duhovnikov, ki se želijo poročiti, malo manj stroga do tistih, ki imajo ljubice in nezakonske otroke, a zločince, ki uničujejo otroške duše, pa zavija v vato in ščiti ter zagovarja na žive in mrtve.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ob temle mi gre pa na bruhanje
29.9.2009 23:09:57   
water lily
Mi gre na kozlanje.

Ampak bebasto mi je pa mišljenje da je za to kriv celibatuser posted image
Kot da poročeni ljudje, ki "živijo normalno družinsko življenje" niso pedofiliuser posted image
Pedofili so bolani, možgansko in čustveno izmaličeni ljudje - napaka narave po domače. Celibat pa res nima nič s tem. Koliko ljudi na tem svetu ne seksa(prostovoljno in neprostovoljno) pa se zato še ne izživljajo na nemočnih.
Je pa itak dokazano da je večina pedofilov poročenih, ali duhovnikov, ali učiteljev, vzgojiteljev, pediatrov ipd.. Se skrivajo za fasado. In te fasade so odlične za pedofile.

Drugače pa trdim da 90% al pa še več zvestih pripadnikov RKC nebi vedlo kaj je vera pa kaj sveto pismo uči pa če bi jih tri ure treskal z biblijo po buči....

< Sporočilo je popravil water lily -- 29.9.2009 23:11:39 >

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?