|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spremembe in nenaden grozen jok
30.9.2009 16:57:10   
najnaj
Moja punčka je stara 4 mesece. Nekje do 3 m je bilo z njo zelo lahko pohajat,ker se je rada vozila v vozičku, v avtu brez problema, jokala je skoraj samo zaradi lakote in krčev ( tam do 2 meseca ). Čez dan je spala med obroki. Ko se je začela mencat po učkih sem jo dala v košaro in je lepo zaspala. Od 3 meseca dalje pa se je vse obrnilo na glavo. V avtu se noče več vozit. Se napenja, joče....edino,če je zaspana nekako gre. Kar pa je ponavadi zvečer. V vozičku se noče sploh več vozit,ker ne vidi nič ven ( je zelo radovedna in živahna ), tako da bom probala zamenjat košaro za športni del. Sem hotela še malo vstrajat,ker kao naj bi bilo boljše čim več časa v košari,ampak je res nemogoče it z njo bilo kam. Na koncu končamo vedno tako,da jo nosim in mi nekdo vozi voziček. Ponoči več skoraj nič ne spi. Prej ni bilo problema. Zdaj se zbuja tudi na pol ure, 20 min, včasih 2 uri....v 1 mesecu ni prespala 3 ure v kosu. Čez dan je problem pred vsakim spanjem. Se ji spi, si menca učke, jokca...tako vedno vem,da je ura za spat. A ko jo nesem v posteljico se začne...jok, krčenje, vriskanje....ne pomaga niti,če jo nosim in guncam, niti če jo dam v svojo posteljo skupaj z mano...nič. Zgleda kot,da se ne more umirit. Včasih traja 5 min, včasih tudi pol ure. Se mi res smili, ampak ne vem več kaj naredit. Kar pa me najbolj skrbi,pa je nenaden jok....Enkrat se je to zgodilo ponoči. Se je začelagrozno jokat ( kot bi jo kdo rezal na pol ) in ni pomagalo nič. Nošenje, guncanje, duda, flaška....nič. Ampak za to se nisem dosti sekirala,ker sem si mislila,da je pač nekaj groznega sanjala in je rabila nekaj časa ,da je prišla k sebi. AMpak se je to zgodilo tudi 3 krat v budnem stanju. Iz lepega miru se začne dret kot sirena, dobesedno vriskat in tako grozno jokat ( ko se je to enkrat zgodilo vzunaj so se ljudje kar zraven vstavljali in spraševali.če je kaj hudo narobe s tem otrokom )....in tako kot to pride, tako čez pol ure mine.Kar naenkrat se začne smejat ali kaj čebljat. Kot da se ne bi nič zgodilo. Nekateri so mi rekli,da včasih dojenčki tako sproščajo nek stres, živčnost...da se tako sprositjo. Ne vem kaj mislit in me je kar strah kdaj se bo to ponovilo. A je imela katera kaj podobnega? Je to minilo samo od sebe? Ste mogoče omenile kej pediatrinji? Res je grozno to doživet. Sem kar mokra tiste pol ure,ker ne vem kaj naredit. Zgodilo se je tudi mojemu očetu,ki je zelo zelo mirna oseba. Tudi on je bil cel moker in se kar malo ustrašil kaj ji je.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spremembe in nenaden grozen jok
2.10.2009 9:39:37   
majčica20
A je bila že cepljena in se je to začelo dogajati po tem?

(odgovor članu najnaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spremembe in nenaden grozen jok
2.10.2009 11:24:09   
najnaj
ja, nekako po cepljenju....sem tudi samo sumila na to, ampak glede na to,da zdaj to že kar nekaj časa traja....ne vem več, če bi lahko bilo od cepljenja. čeprav enkrat je bil ta grozen jok tudi pred cepljenjem...ampak v spanju. upam,da tako kot je prišlo, bo tudi šlo.....vidim,da nima nobena takih izkušenj.....user posted image

(odgovor članu majčica20)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spremembe in nenaden grozen jok
2.10.2009 21:27:49   
manna
No, nimam ravno enakih izkušenj, ampak podobne pa. Naša je bila tudi ful pridna prve tri mesece, ponoči se je zbudila samo enkrat, v vozičku na sprehodu je vedno zaspala, krče je imela samo dvakrat. Zdaj bo stara 4 mesece, pa je vse drugače - zbuja se večkrat na noč, tudi do 5x. V vozičku se noče in noče vozit tako da se vsak sprehod konča tako da jo prinesem v rokah, voziček pa prazen potiskam pred sabo (no zdaj sem začela s kengurujčkom hodit). Nenaden jok jo ponoči do zdaj še ni prijel, jo je pa dvakrat podnevi, ampak obakrat ko mene ni bilo zraven (recimo sem šla slučajno lih v sosednji prostor), dretje se je pa nadaljevalo tudi ko sem jo jaz prijela in jo ujčkala, kot da se ne bi znala nehat jokat user posted image   Pa čez dan kadar je čas za spanec, je ponavadi tudi muka za zaspat, menca se, malo sitnari, jaz jo pa nosim, dojim, ujčkam, pojem, ponujam dudo,..skratka matramo se da zadrema, potem se pa itak zbudi že čez pol ure.
No, zdaj sem se že mal navadla te njene "nemirnosti" in "nespečnosti" tako da mi je lažje in jo pač crkljam kakor morem.

(odgovor članu najnaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?