Tandil prašek (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


timoteja -> Tandil prašek (1.10.2009 13:37:36)

Ali katera uporablja prašek Tandil iz Hoferja, sodelavka mi pravi , da je zelo zadovoljna z njim. Kako se obnese pri odstranjevanju madežev itd. hVALA




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.10.2009 13:43:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Felicita -> RE: Tandil prašek (1.10.2009 13:45:26)

mi ga mamo, je super... samo ga pa vedno dodam kvečjemu manj kot več, če ga je preveč pa pušča fleke oz. se ne stopi kot je treba.




pingi -> RE: Tandil prašek (1.10.2009 13:54:44)

Jaz sem ga tudi enkrat kupila in je bil čist ok.
Je pa res, da čudežev ne moreš pričakovat. Pri nas uporabljamo racmanke in zato relativno veliko peremo. Poizkušam različne praške, ampak noben še ni čisto spral flekov oz. barve od dreka[sm=smiley36.gif] Tudi tako oglaševani Persil ne.

Tandil je bil kar v redu; vsaj smrdelo ni, ko so se prale plenice, za razliko od tistega najcenejšega Hoferjevega praška (mislim, da je Alio?) in Lidlovega Lel.

Trenutno uporabljamo Luno, pa je tudi OK (tudi lepo diši - rožmarin in travniški cvetovi[sm=smiley1.gif])
Skratka, mi malo rotiramo s praški[sm=smiley36.gif]




2.2. -> RE: Tandil prašek (1.10.2009 13:59:14)

jaz osebno nisem bila zadovolna, je pa ovisno od samega stroja.




Najaa -> RE: Tandil prašek (1.10.2009 17:24:37)

Jaz ga imam in sem zadovoljna. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




dps1 -> RE: Tandil prašek (2.10.2009 10:40:06)

uporabljam, ampak tekočega.




punci -> RE: Tandil prašek (2.10.2009 17:26:43)

sama sem sprobala oba v prašku in onega tekočega pa sem bila kar malo razočarana. S tem praškom se ni nič opralo, tekočega pa mešam z Ariel Gold pol pol. Mislim na forumih so jih full hvalili, pa enkrat sem celo neko raziskavo brala da je isto učinkovit kot persil, ariel in drugi dražji ampak mene ni prepričal.




Anonimen -> RE: Tandil prašek (2.10.2009 17:46:03)

Enkrat kupila in se mi ni zdel nic posebnega, ne v plus ne v minus.




Metuljček Cekinček -> RE: Tandil prašek (12.10.2009 13:38:07)

Zelo odvisno od pralnega stroja. Jaz sicer uporabljam gel in ne pralni prašek, ampak na starem stroju (Candy) je bil zakon Ariel, ker je bolj tekoč. Na novem stroju (Gorenje) pa je bil Ariel katastrofa. Odlično pa se obnese Rex, ki je malo bolj gost. Tandil je nekje vmes, kar se gostote tiče, zato se je pokazal za nekaj srednjega.




Stran: [1]