zizo-bol (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


afrika -> zizo-bol (10.6.2005 9:46:13)

Ja, že dva dni ga imam...zizo:zmeden2::zmeden2:bol...samo še ni panike...vsaj mislim...si mali princ umišlja nov ritem...namesto vsaki 2 uri zdaj je vsake 3-4 ure...tako, da definitivno joške to čutijo...

...zdaj pa vprašanje...a gospod mastitis užge kar naenkrat, al se pripravlja nekaj časa???





zdenka32 -> zizo-bol (10.6.2005 9:51:41)

...hitro užge in je zlo boleč...pa še vročino lahko fašeš! Če mali ne je, si pa malo izstisni, da pritisk popusti! Nč bat, mleka bo še vedno zadosti...




afrika -> zizo-bol (10.6.2005 9:58:53)

Ja, no, saj pazim, da nimam preveč napetih...pa vseeno boli...pa stiskat preveč po moje tut ne bi blo fajn - pol mi bojo še bolj kipnile, al kaj...jaz bi mogla priti na manj mlekca...saj verjetno bo narava poštimala, da bo vredi, sam vseeno sem mal zaskrbljena...da ga ne fašem...zlobnega mastitisa...sicer pa skos polno dojim...do zdaj še nisem nikol stiskala...sem naravi zaupala...upam, da me tokrat ne pusti na cedilu...




Lunca1 -> zizo-bol (10.6.2005 10:03:23)

Lahko mu potem tudi ponudiš iztisnjeno mleko. Ker drugače bo res več ponudbe kot potrebe.




zdenka32 -> zizo-bol (10.6.2005 10:05:24)

Po mojem je tko...prisluhni sebi in svojemu telesu, pa bo sigurno najboljše! (kolk je pa pikec star?)

Pa veliko sreče:)




afrika -> zizo-bol (10.6.2005 10:09:19)

Moj mali lubek bo kmalu upihnil 5 mesecev...pa hvala lunca in zdenka:)




muki1 -> zizo-bol (10.6.2005 12:14:47)

Tuširaj se s fuuul vročo vodo, punkice pa kar iztiskat.




Tasika -> zizo-bol (10.6.2005 15:57:41)

Iztisni toliko, da pritisk popusti. Ne praznit do konca, ker se pol še več dela.


LP




piščanc -> zizo-bol (10.6.2005 18:54:22)

mene je kar naenkrat, najprej rahel prehlad, potem pa malo rdeča joška in zatrdlina-- mastitis. sicer me ni ne vem kako bolelo, zaprt je bil samo del mlečne poti, bolj me je bilo strah, kaj če se razširi. zdravnik dal antibiotike in je OK.

ima pa moj tudi zdaj že par dni hranjenje na dalj časa, moje joške pa aua. ponoči se moram kar preobleči, nobena blazinica ne pomaga, niti chicco.




Stran: [1]