Vozički Lemi (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Errai -> Vozički Lemi (10.6.2005 11:44:12)

A kdo pozna te vozičke (Lemi City in Alpen), ki so v akciji v Arielu? Cena je kar ugodna, zanima pa me kvaliteta. Mi rabimo nekaj takega samo za na morje, pa mogoče za v trgovine, ker naš voziček zavzame preveč prostora v prtljažniku, tako da ni nujno, da je neka super kvaliteta, vseeno pa ne bi rada, da nam že na dopustu razpade, se pokvari,... Gledala sem tudi marelo, ki je v akciji v Šparu, ampak nima varnostnega loka, tile Lemiji pa ga imajo.

http://www.ariel.si/slike/on/on_06_05/aon_06_05_01v.gif

http://www.ariel.si/slike/on/on_06_05/aon_06_05_03v.gif




TaRe* -> Vozički Lemi (10.6.2005 21:39:19)

Ja irena * ti men misli bereš.Zdaj sem prišla dol glih zaradi tega,da malo povprašam za marelo.
Jaz rabim takega,da zasede najmanj prostora,kolikor je možno.Imamo namreč majhen avto,pa ne vem,kam z njim.
Se mi pa zdijo tile kar fletni,a niso,no?




tesa -> Vozički Lemi (11.6.2005 6:32:59)

Evo še ena , ki je hotela postaviti isto vprašanje:)-
Zgledajo ful luškano in jaz ju bom šla verjetno danes pogledat in sprobat.





Errai -> Vozički Lemi (11.6.2005 11:59:55)

Tesa, daj sporoči, kakšni se ti zdijo tile Lemiji v živo. Da vidim, a se splača peljat v Ljubljano zaradi njih. Na sliki so pa res luštni.




tesa -> Vozički Lemi (11.6.2005 17:29:43)

Irena* danes mi žal ni uspelo. Grem pa pogledat za sigurno v ponedeljek, ker ga bom nujno rabila za na morje.Sem pa danes gledala v Leclerku tudi zelo luškane z varovalom spredaj. V akciji je bil okrog 12.000. Sam mi je po slikci ta iz Ariela bolj všeč.Če bo pa tudi dokaj kvaliteten pa ga moram res pogledat.
Ti javim kakšni so.
Lp:miska:




TaRe* -> Vozički Lemi (12.6.2005 10:10:49)

Bom jaz tud čakala,da javiš...prosim...:sloncek::sloncek:




tesa -> Vozički Lemi (13.6.2005 19:24:26)

Evo punce. Voziček sem si ogledala, sprobala in ga kupila:)-
Za moje pojme, kolikor sem gledala ostale navadne marele za takšen denar; je tale Lemi čisto soliden.
Sem pa vzela tistega cenejšega.
Super lahek je in lepo se ga vozi in zloži.:bravo:
Razlika med tema dvema je le v naklonih in malo drugače se zloži, vse ostalo je enako. Baje pa ti ta dražji imajo neko napako, tako da jih bodo reklamirali.
Skratka za mene je čist okej.Ima pa vsak malar svoje oči tako da....najbolj da si ga ogledate.
Lp:miska:




Errai -> Vozički Lemi (13.6.2005 20:12:03)

Hvala, Tesa. Mi se bomo tudi enkrat ta teden odpravili do Ariela.




TaRe* -> Vozički Lemi (13.6.2005 21:12:09)

Hvala za poročilo.
Grem sigurno pogledat...pa ravno danes so mi poslali Vila darila kartico(al kaj je že:zmeden:)
Sigurno vejo,da rabim vozek.:sloncek::sloncek:




Stran: [1]