[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.10.2009 20:22:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




glugluglu -> RE: Nategnjene vezi (5.10.2009 20:29:31)

A kar zlepa je bil takrat zvin zapestja? Čudno. Sploh bula je sumljiva. Jaz samo to vem, da je potrebno te bule malo bolj pogledati. Leva ali desna roka? Leva je baje bolj kritična.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.10.2009 20:34:32)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Felicita -> RE: Nategnjene vezi (5.10.2009 20:39:37)

jest ti svetujem, da greš k zdravniku, pa nej ti da napotnico za travmo - za slikanje. glede na to, da te še vedno boli in to močno bi lahko blo kej dislocirano, počeno, zlomljeno... škoduje pa težko pa še vedla boš potem če je kje drugje za iskat vzroke.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.10.2009 20:46:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




bučkabb -> RE: Nategnjene vezi (6.10.2009 8:14:07)

to kar si na sliki pokazala je ganglion ali nekaj podobnega, sem že mal pozabla kak se točno reče.
po domače povedano gre za zamašitev lojnic in se pol maščoba nabere in se naredi takšna bula, ki na dotik nič ne boli, boli pa ko premikaš zapestje.

to ti govorim iz lastnih iskušenj, ker sem jaz tudi to imela.
najprej so mi punktiral, pa je blo za neki časa mir, pol pa se mi je še enkrat naredil, pa so mi operiral in čist ven spucal, no od takrat pa mam mir, se mi pa pozna brazgotina na mestu kjer so prerezaali.  no saj sapestje ne boli več.

boš mogla še enkrat k zdravniku da ti pošlihtajo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.10.2009 8:23:34)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




bučkabb -> RE: Nategnjene vezi (6.10.2009 8:31:12)

ja zapestje postane manj gibljivo, navzdol ga nikakor ne moreš pokrčit, pa navzgor men tud ni šlo, ker jaz sem mela to bulo ravno v zapestju na zgorni strani, tak da je bilo zelo moteče.
ta zadeva zraste kr nahitro pol pa se ustavi in ne raste več, sam moti in boli ko hudič.
jaz sem mogla dat odstranit, ampak prvi poiskus z punkcijo ni bil uspešen.
tak da če ti bodo predlagal da ti kr ponktirajo, ti bi jaz raj priporočala da si daš operirat.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.10.2009 8:37:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]