RE: večerna kašica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


botrca -> RE: večerna kašica (19.10.2009 15:05:17)

Moj ima zvečer flašo mleka...star je 22,5 mesecev. Dokler bo pil samo mleko bo imel zvečer flašo, potem mu bom pa dala kakšno kašico ali že pravo večerjo.




Tira -> RE: večerna kašica (23.10.2009 19:53:48)

Naš je star 4,5 meseca in odkar mu zvečer dajem riževo kašico od Milupe spi po 11 ur na noč [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] HB
Zjutraj pa dobi kašico od Novolaca, ki ima še kosmiče sadja vmes in jo obožuje (še meni lepo diši). Jo priporočam. Sta pa obe brez dodanega sladkorja.




MušiM -> RE: večerna kašica (2.11.2009 20:52:15)

Jaz imam tudi vprašanje glede te večerne kašice...jo vse dajete po žlički ali tudi bolj redko po steklenički.??..ker naša je zvečer tko utrujena, da se ji ne ljubi po žlički kar ven pljuva, po flaški je pa danes prvič jedla in vse pojedla...samo potem sem prebrala, da se jim ne sme dajat po flaški?? Dajem ji pa Milupine schlaf gut..
Stara bo kmalu 6mesecev, se pa vseeno še 1x ponoči dojiva..
hvala




Petka09 -> RE: večerna kašica (2.11.2009 21:10:12)

IZVIRNO SPOROČILO: MušiM

Jaz imam tudi vprašanje glede te večerne kašice...jo vse dajete po žlički ali tudi bolj redko po steklenički.??..ker naša je zvečer tko utrujena, da se ji ne ljubi po žlički kar ven pljuva, po flaški je pa danes prvič jedla in vse pojedla...samo potem sem prebrala, da se jim ne sme dajat po flaški?? Dajem ji pa Milupine schlaf gut..
Stara bo kmalu 6mesecev, se pa vseeno še 1x ponoči dojiva..
hvala


Glej, če ti zaradi kašice ne podaljšuje spanca potem ne vidim razloga, da ji jo sploh daješ.

Sicer sem pa tudi jaz dala po flaški. Če sem dala po žlički se je čist razbudila in potem še težje zaspala. Ampak ker ni spala nič dlje, sem kašico ukinila in pije le mleko.

Kašice naj se "po pravilih" ne bi dajale po flaški zaradi več razlogov: zaradi razvade za kasneje (ker naj bi otrok gostejšo hrano jedel po žlički), zaradi zobkov (ker so potem čisto zaspani in se mamicam smili, da bi jih še potem čistila zobke)...




kaya2007 -> RE: večerna kašica (2.11.2009 21:55:26)

mi smo jo dajali po flaški, že zato, da je sploh kaj pridobivala na teži. nismo pa tega počeli prav dolgo, ker ni bila najbolj navdušena...




Hope2 -> RE: večerna kašica (3.11.2009 7:30:13)

IZVIRNO SPOROČILO: MušiM

Jaz imam tudi vprašanje glede te večerne kašice...jo vse dajete po žlički ali tudi bolj redko po steklenički.??..ker naša je zvečer tko utrujena, da se ji ne ljubi po žlički kar ven pljuva, po flaški je pa danes prvič jedla in vse pojedla...samo potem sem prebrala, da se jim ne sme dajat po flaški?? Dajem ji pa Milupine schlaf gut..
Stara bo kmalu 6mesecev, se pa vseeno še 1x ponoči dojiva..
hvala


Kašico ji daj kako uro ali uro in pol preden gre spat. Ko gre spat pa jo samo še podoji.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]