Facebook - zid (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


žab*ca -> Facebook - zid (14.10.2009 10:46:21)

Ker jaz in računalnik nisva ravno na isti valovni,me zanima,kako pri Facebooku,ko komu pišeš na zid narediš,dA BERE SAMO ON,NE PA ŠE VSI OKOLI.(ah te črke).Tam jaz ko oddam sporočilo vidim samo možnost "deli z ostalimi".




Naja31 -> RE: nevedna (14.10.2009 10:48:06)

Če mu pišeš na zid, potem to lahko preberejo vsi in tega ne moreš skriti. Če ne želiš, da drugi berejo, pa pošlji sporočilo.




lukec -> RE: nevedna (14.10.2009 10:51:34)

Pa odvisno je tud od njegovih nastavitev zasebnosti, odvisno kaj on želi, da vidijo drugi.




mini11 -> RE: nevedna (14.10.2009 12:30:38)

Takoj ko napišeš sporočilo greš na svoj profil in imaš postrani možnost izbris tega, kar si napisala. Od tistega trenutka naprej se ostalim tudi izbriše. Torej če je nekdo v tistem trenutku pač na računalniku to vidi, takoj ko pa klikneš v svojem profilu se pa izbriše. Ostane pa jasno na zidu tistega kateremu pišeš.




blaža -> RE: nevedna (14.10.2009 12:32:34)

evo še jaz nekaj vprašam v zvezi s to temo.

Kaj so pa tiste račke, neki dijamantki, pa srčki, pa take slikice? meni je to čisto mimo, ma vidim, da se folk s tem tudi ubada, ma pojma nimam kaj je to in zakaj se rabi.[sm=zmeden.gif]




Naja31 -> RE: nevedna (14.10.2009 13:54:39)

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

evo še jaz nekaj vprašam v zvezi s to temo.

Kaj so pa tiste račke, neki dijamantki, pa srčki, pa take slikice? meni je to čisto mimo, ma vidim, da se folk s tem tudi ubada, ma pojma nimam kaj je to in zakaj se rabi.[sm=zmeden.gif]


Za ubijanje časa.




lukec -> RE: nevedna (14.10.2009 16:28:16)

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

evo še jaz nekaj vprašam v zvezi s to temo.

Kaj so pa tiste račke, neki dijamantki, pa srčki, pa take slikice? meni je to čisto mimo, ma vidim, da se folk s tem tudi ubada, ma pojma nimam kaj je to in zakaj se rabi.[sm=zmeden.gif]


Različne igre od farmvilla do mafije in tako naprej, objavljajo pa svoje rezultate.




Stran: [1]