NUJNO - otolog za odrasle (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


10ka -> NUJNO - otolog za odrasle (14.10.2009 21:11:08)

Nujno rabim dobrega otologa za odrasle v Ljubljani. Mi lahko prosim svetujete kam?




SaaS -> RE: NUJNO - otolog za odrasle (15.10.2009 12:00:10)

Greš z napotnico ali samoplačniško?
Z napotnico te najverjetneje pošljejo na orl kliniko, kjer čakaš kar nekaj časa. Mogoče pa ima tudi kdo koncesijo.

Samoplačniško jih je pa več v Lj. Jaz sicer ne vem, kdo je boljši, kdo ne. Sama sem ga rabila pred kratkim in sem malo brskala in iskala otorinolaringologa in sem jih zasledila kar nekaj. Šla sem potem kar v diagnostični center Barsos na pregled, samoplačniško. Mislim, da so me naročili čez kakšne tri tedne, ko sem klicala. Imajo tudi stran na internetu.




Mici7 -> RE: NUJNO - otolog za odrasle (15.10.2009 12:04:33)

Jaz ti svetujem Vič, dr. Rok.
Šla sem kakšni dve leti nazaj, samoplačniško, ceno sem pa pozabila. Me je pa blazno bolelo uho, pa niso nikjer nič ugotovili, na koncu se je izkazalo, da je kriv modrostni zobr.

Šla sem k njemu predvsem zato, ker mi je rešil življenje, ko sem bila še dojenček. Imela sem namreč meningitis pri 9 mesecih in on ga je takoj prepoznal in ukrepal. Če ne bi bilo njega, tudi mene danes ne bi bilo več.






bamby -> RE: NUJNO - otolog za odrasle (16.10.2009 19:47:40)

Jaz sem hodila z napotnico od osebnega zdravnika na Tbilisijsko 59 v LJ. Je pa drugače privat klinika in je pri Šparju na Viču, v smeri proti Merkurju. Tja pokličeš, ti dajo datum in uro, potem pa prineseš s sabo napotnico.
Pa datum hitro dobiš. v CCa 14 dneh ponavadi, če ni prevelike gužve.




Stran: [1]