[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.10.2009 11:43:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




resnično srečna -> RE: Vneti sinusi... (15.10.2009 11:47:33)

Inhaliranje...lonec kamelic...pa rjuho čez glavo...pa vohat to...pa kako materino dušico...kaj takega, kar ti bo odprlo poti...čeprav...jaz zaradi vnetja sinusov (kronično) včasih tudi oči nisem mogla odpret...

no ja tole je navadno pomagalo...pa pazi se vetra, prepiha, klim...vsega pihajočega v glavnem...




Aja32 -> RE: Vneti sinusi... (15.10.2009 13:58:35)

Če je smrdeč gnoj in že toliko časa - edino po mojem antibiotiki. Vsaj pri meni je tako. 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.10.2009 15:02:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Lolek in Bolek -> RE: Vneti sinusi... (15.10.2009 15:06:33)

Zakj pa ne dojit in antibiotik? Saj pri mastitisu ga tudi dobiš! Pač povej da dojiš in ti bodo dali takega ki ne bo toliko delikaten




Splišni -> RE: Vneti sinusi... (15.10.2009 15:58:41)

Sinupret - kapljice ali tablete, ki odmašijo sinuse in nos.

Evo link:

http://www.farmedica.si/si/zdravilabrezrecepta/sinuprettablete.html

http://www.farmedica.si/si/zdravilabrezrecepta/sinupretkapljice.html





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.10.2009 16:53:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Felicita -> RE: Vneti sinusi... (15.10.2009 17:14:36)

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

a vam pomaga Sinupret? 1x sm ga ze imela, pa se ne spomnim, da bi kaj prida pomagal... :(


men, ko me začnejo sinusi (in ličnice in čeljusti) bolet pomaga po treh dozah (3x2 tableti), tko da ni več glavobola in ostalih bolečin. potem mi ponavad začne iz nosu tečt pa jemljem sinupret še ene 3-5 dni in je potem čist ok. je pa edina zadeva ki mi tko pomaga, ampak samo če se zadeva ne razbohoti preko vseh meja.
mami ma sicer bolj ko ne kronično vnete sinuse z občasnimi hujšimi izbruh (in ponavadi antibiotiki), ampak ji je zdravnik svetovav, da je možno zadev ustavit oz. omilit s sinupretom in toploto (mamo infra lučko pa si jo pritiska na sinuse 3x po pol ure na dan), lahko pa tudi z inhalacijo. mami je probala s soljo, kamelicami, materino dušico,... na koncu pa ugotovila, da najbolj pomaga če kapne ene 3 kapljice čistega tea tree olja v vrelo vodo in tisto inhalira (je pa fajn met inhalator, da ti para ne gre v oči, ker zna dražit).
torej metulj, jest ti svetujem sinupret, inhalacije pa kak topel obkladek... samo pazi po inhalaciji in obkladkih se zavij v kak šal (da se počasi ohlajaš) al pa kej takega, ker spremembe v temperaturi pol nardijo lahko več škode ko koristi.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.10.2009 17:18:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Splišni -> RE: Vneti sinusi... (16.10.2009 7:19:33)

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

a vam pomaga Sinupret? 1x sm ga ze imela, pa se ne spomnim, da bi kaj prida pomagal... :(


Mojemu otroku fuuuul pomaga, jaz pa pač hvala bogu ne rabim tega.




šnucika -> RE: Vneti sinusi... (17.10.2009 15:28:42)

ko ni tako hudo,da bi šla po antibiotike,jemljem Sinupret,kakšen Lekadol,če ful boli...pa topli obkladki ,Operil po potrebi in fulllll fiziološke




Stran: [1]