|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 16:45:05   
Tatjancaaa
Lep dober dan želim  mene pa zanima kaj lahko storim med opravilom dela doma na hiši sem nerodno padla  na desno nogo sedaj mi je noga v predelu gležnja zelo vroča in otečena sama sem si jo povila z povojem in hladim ampak kljub vsemu ne pomaga nič na nogo pa skorajda nemorem stopit kaj priporočate obstaja kaka krema ali kaj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 16:50:41   
zvesta
Pojdi na urgenco... lahko je zvin ali zlom...

(odgovor članu Tatjancaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 16:51:07   
Sibil_
Če na nogo ne moreš stopit bi jaz vseeno šla do ortopeda, da jo pogleda, da ni kaj slučajno zlomljeno. Sicer jo pa hladit naprej, za oteklino pomagajo kisovi obkladki, pa imej jo malo višje kot ostalo telo. In seveda čimmanj premikaj!

Pa upam, da se kmalu pozdravi in neha bolet!

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Tatjancaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 16:55:35   
Tatjancaaa
hvala vam na prijaznosti ja počakam da moj pride iz službe pa bolše da greva ker me zelo boli in prsteke imam hladne zelo hodit pa skorajda več ne gre.
Ampak kaj mi lahko tam več kak povit mi tudi ne more nevem res

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 17:05:40   
zvesta
Tatjanca, tudi sem sem pred enim mesecem padla po stopnicah in pristala na urgenci. Slikali me res niso, ampak verjamem, da bodo naredili kar bo v njihovi moči.

(odgovor članu Tatjancaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 17:41:54   
Tatjancaaa
ojla sedaj sem ravno prišla iz urgence namontirali so mi mavec in to onega brez pete in bergle zeloo bedddduser posted image user posted image user posted image  zvesta ka jsi si pa ti poškodovalauser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 17:50:16   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Tatjancaaa

ojla sedaj sem ravno prišla iz urgence namontirali so mi mavec in to onega brez pete in bergle zeloo bedddduser posted image user posted image user posted image  zvesta ka jsi si pa ti poškodovalauser posted image



saj bo.... slikali te niso, ne? zdaj smao veliko počivaj

jaz sme se na srečo samo potolkla... s tem, da je že mesec naokrog, pa sme še vedno isto zatečena, na istih mestih imam krvne strdke in se okrevanje ne premakne kam veliko..

ampak jaz na srečo lahko hodim... sumim pa tudi sama, da je kaj majhnega narobe s kostjo, ampak slikajo lahko šele po porodu, ki je pa zelo daleč...

a h ginekologu si se šla pokazat zaradi padca?

(odgovor članu Tatjancaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 17:52:19   
Tatjancaaa
ne bom šla kar jutri a mavec ali bergle os ti kaj namontirali kam si se pa udarila
upam da mi bo bolše malo mi je nerodno sploh ko mam prvič kaj takega pa vsi bulijo v mene

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 17:54:35   
zvesta
ja, le pojdi se pokazat še h G... saj je naverjetneje vse v redu, ampak vseeno naj preverijo, da ni prišlo do odstopa posteljice...

koliko si pa noseča?

Jaz imam obe nogi potolčeni od kolena do gležnja po sprednji strani... Nimam pa ne mavca ne ničesar...

pa nič ti naj ne bo nerodno.... saj se pa lahko vsakemu zgodi...

< Sporočilo je popravil zvesta -- 18.10.2009 17:55:14 >

(odgovor članu Tatjancaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolečine v nogi v času nosečnosti
18.10.2009 18:20:42   
Tatjancaaa
a je kera od vas imela kdaj v lajfu kak mavec itd kake poškodbe

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?