cefaly- proti glavobolom (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


mojapunca -> cefaly- proti glavobolom (19.10.2009 22:18:23)

Pozdravljeni,

kar precej časa se že bojujem z glavoboli, migrenami...Pojem mnogo tablet, tudi precej močnih, pa ne morem reči, da mine zaradi tablet. Sedaj pa sem brala o novem izdelku Cefaly, ki naj bi glavobole precej omilil. Poznate zadevo, kdaj naj bi se odločil človek za nakup- ker je stvar precej draga, je katera to stvar že preizkusila, kako ste bile zadovoljne...Hvala za odgovore, lp [sm=smiley1.gif]




špelin@ -> RE: cefaly- proti glavobolom (19.10.2009 22:24:15)

Še ena s trdovratnimi migrenami [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Žal je aparat res predrag, da bi ga kar na slepo kupila. Nisem pa še našla možnosti, da bi ga lahko nekako poskusno uporabila...




J.L. -> RE: cefaly- proti glavobolom (19.10.2009 22:58:35)

kakšna pa je cena, ker je na njihovi strani ni.




J.L. -> RE: cefaly- proti glavobolom (19.10.2009 23:03:29)

ah že našla. 




ledenaa -> RE: cefaly- proti glavobolom (20.10.2009 7:04:56)

Baje obstajjao zdaj neke tablete ki so prav za migrene.
Tiste ki jih poznam in so jih že uporabile pravijo da je migren manj in da manj bolijo




miapia -> RE: cefaly- proti glavobolom (20.10.2009 9:08:19)

Ne vem, jaz toliko denarja ne bi riskirala in bi si raje poiskala drugačno zdravljenje, ki bi migreno za vedno odpravilo, ne pa samo lajšalo.
Ko me začne boleti glava v tej smeri, da se bo razvila migrena, TAKOJ vzamem nalgesin ali dva, ker mi zelo pomaga. Po Aspirinu Migran (prav za migrenske glavobole) sem pa bruhala kot vidra. Če pa zamudim moment in je prepozno, me migrena pač zagrabi. Takrat rabim vodoraven položaj, mir, temo, pravilno dihanje. In človeka, ki bo pazil otroka, seveda.




loremi -> RE: cefaly- proti glavobolom (20.10.2009 9:40:32)

Še ena tu z migrenami. Samo za tole zadevo bi blo pa fajn vedet, če res pomaga, ni glih pocen ta reč [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].

Jaz tudi jemljem Nalgesine, Aspirin migram in Imigram.




Felicita -> RE: cefaly- proti glavobolom (20.10.2009 16:37:17)

jest mam tudi migrene, samo mi do zdej niso pomagala še nobena zdravila ali 'terapije' tko da sem tudi do tega fuuuuuul skeptična, predvsem pa za tak denar.




Stran: [1]