Prvi znaki - izcedek (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Mehičanka -> Prvi znaki - izcedek (13.6.2005 18:55:20)

Živjo,
lepo bi prosila za pomoč, ker se mi že kar malo "kravžlja". Z možem se trudiva že devet mesecev in še vedno nič...In sem od vseh teh prvih znakov, zapisanih v knjigah, ze čisto fuč...

Ampak, tokrat je pa malce drugače. Od 11 do 20 dneva me je tako ščipalo, da sem včasih kar pozabila dihati; danes, na 24. dan pa imam tako močan izcedek kot v casu ovulacije (čeprav naj bi jo imela ravno v casu, ko me je špikalo).

Ali je katera od vas čisto na začetku tudi opazila močan, povečan izcedek (tak kot je beljak od jajcka)?

Drugih znakov (razen tega, da mi je vcasih malce slabo) pa sploh nimam...

LP Urška




Tiamo -> Prvi znaki - izcedek (13.6.2005 19:24:39)

Žal ti ne znam odgovorit...:(

Meni se ni to dogajalo.

Lp Tia74




zoli -> Prvi znaki - izcedek (13.6.2005 21:40:11)

Joj,ne da te hočem razočarat,ampak meni je to bolj podobno vnetju.:zmeden:
Meni se je dogajalo ravno nasprotno.Ko sem zanosila,sem izgubila tudi bel tok,ki ga imam drugače skoz.

Upam pa,in držim pesti,da se motim,kar se tebe tiče.

Pa en nasvet::rozica:ne obremenjuj se s tem.Tako boš še kasneje zanosila.Pomisli na to,da nekje čaka pikica,ki hoče biti vajina,vendar mogoče zanjo še ni pravi trenutek...:rozica:




amy26 -> Prvi znaki - izcedek (14.6.2005 9:00:33)

Jaz sem tudi imela povečan belo rumen izcedek še preden sem zvedela za nosečnost. Še vedno ga imam, nikakor se ga ne morem znebiti čeprav sem v 18 tednu. Drugih znakov nisem imela, oz.sem kot da bom dobila rdečo.
LP




Stran: [1]