Opozarjanje na na nova sporočila prek e-pošte!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


Anonimen -> Opozarjanje na na nova sporočila prek e-pošte!!!! (30.10.2009 9:01:53)

Živjo!

Končno sem dobila to tako željeno funkcijo, da me o odgovorih na objave obvestite prek e-pošte in se jo navadila, a že je ne morem uporabljeti več ... zadnjih par dni ugotavljam, da ne dobivam več obvestil na e-mail, čeprav sem v odovoru na neko sporočilo spodaj odkljukala, da obvestila želim prejemati. Kako je stem? Kaj prenavljate in je to samo začasen kiks ali kako?




zvesta -> RE: Opozarjanje na na nova sporočila prek e-pošte!!!! (30.10.2009 9:03:50)

Tudi meni zadeva že drugi dan ne deluje.




veronikab -> RE: Opozarjanje na na nova sporočila prek e-pošte!!!! (30.10.2009 9:56:40)

Punce preverite če nimate sporočila slučajno med vsiljeno pošto. Jaz sem jih imela [sm=smiley1.gif]




zvesta -> RE: Opozarjanje na na nova sporočila prek e-pošte!!!! (30.10.2009 11:34:43)

ne, niso pod vsilejno pošto... pa obvestil od ZS-jih tudi ni...




Anonimen -> RE: Opozarjanje na na nova sporočila prek e-pošte!!!! (30.10.2009 11:49:03)

O šit, prav med vsiljeno pošto so bila, čeprav sem 200%, da jih nikoli nisem tako označila ... no naslednjič bom šla prvo tja gledat, potem se bom pa tukaj gor kregala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].

HVALA!!!




zvesta -> RE: Opozarjanje na na nova sporočila prek e-pošte!!!! (1.11.2009 11:27:57)

No, jaz še vedno trdim, da niso pod vsiljeno. Vsaj moja...




Jerneja_ -> RE: Opozarjanje na na nova sporočila prek e-pošte!!!! (2.11.2009 20:06:33)

Zvesta ali še vedno niste prejeli obvestil?




Stran: [1]