lastnice comfortov help again (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


pravljica -> lastnice comfortov help again (15.6.2005 10:19:04)

imam en problem, pa sploh ne vem če je problem;
zanima me športni del vozička...naslon sedeža...ali bi moral bit fiksen ali ne - hmm, v glavnem, če ga hočeš položit, potegneš zadaj za ročko, kaj pa ko ga je treba spravit nazaj v sedeč položaj? pri meni se samo potisne, brez uporabe ročke, pa mi je to malo čudno...zakaj ni fiksno? zakaj se ne zatakne? je to kaj narobe ali tako pač mora bit? če otrok vstane, se naslon sam dvigne :zmeden: ma men ni nič jasno :(




sky -> lastnice comfortov help again (15.6.2005 11:36:25)

Ni panike, pravljica;)! Sem šla kar "probat".
Drži kot si napisala; da ga spraviš v višji in sedeč položaj ne rabiš stiskat ročke, ampak se sam zaskoči pri naslednji stopnji (skupaj z ležečo so štiri), tako da nazaj ne gre. Meni se zdi to čisto praktično, ker ni potrebno stiskati in ravno za ročico držati, ko dviguješ naslon. Ga pač samo gor potisneš, do željenega naklona.
LP,
Saša




ZARJA -> lastnice comfortov help again (15.6.2005 12:08:13)

Men se pa naslon ne dvigne, če se otrok vstane... :zmeden2::zmeden2: Ročko prtisnem za gor in za dol, za gor gre sicer zlo lahko, ampak je treba potisnt, ne da bi se kr samo, če se otrok nagne naprej... Ne vem, bom šla tut jst preizkusit:sloncek:




sky -> lastnice comfortov help again (15.6.2005 12:14:12)

Ne, saj naslon sem sam ne sme dvigniti. To bi šlo samo, če bi imel kakšno vzmet oz. "fedro" po domače. Pravljica, upam, da pri tebi ni tako, ker potem....:(




pravljica -> lastnice comfortov help again (15.6.2005 14:01:55)

sem že mislila, da bo treba popravljat :(

nisem ga še sprobala z otročkom, tako da upam, da se ne bo samo gor ravnalo ko se :duda: dvigne...ampak zadnjič sem se spet neki okol vozička vrtela, pa sem to opazila...me je kar malo stisnilo, ker pri drugih vozekih je treba ročico potegnit za v obe smeri...sem se bala, da je kaj narobe z ročko, da ne ostane zataknjena

uff, sam da je vse ok...hvala vama!




ZARJA -> lastnice comfortov help again (15.6.2005 16:27:09)

Ja, ja. Vse je v redu. Še bolj enostavno je! :bravo::bravo:




Stran: [1]