[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.11.2009 18:53:56)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ledenaa -> RE: Kri v urinu pri moskem.... (5.11.2009 18:55:38)

Vnetje mehurja




Sibil_ -> RE: Kri v urinu pri moskem.... (5.11.2009 19:07:48)

Ali prostata, če je starejši.




Anonimen -> RE: Kri v urinu pri moskem.... (5.11.2009 21:07:09)

Ali predhoden  hud udares v predel ledvic. V vsakem primeru naj čimprej obišče zdravnika. Moj kolega se je enkrat pijan vračal domov in je padel na kup drv, direkt na ledvico in je šel komaj 2 dan do zdravnika, ker je krvavo lulal. Pa je moral na dializo.




gita10 -> RE: Kri v urinu pri moskem.... (6.11.2009 7:35:42)

naj gre zdravniku. Moj je to opazili parkrat, pa se ni spravil zdravniku.Potem pa je doživel tako močen napad ledvičnih kamnov naenkrat in to, ko je bil v tujini, da je padel v nezavest.  Kar naenkrat sredi noči in to v avtu. Rajši ne pomislim kaj bi se  lahko zgodilo,če ne bi še pravi čas prišel  do enega parkinga in ne bi en prijazen gospod, poklical rešilca.




silvy -> RE: Kri v urinu pri moskem.... (6.11.2009 8:50:44)

Pri mojem očetu se je začela tako prostata. Ni pa nujno. Prvo kar je opazil je bila kri v urinu. Sledila je operacija pred nekaj meseci in zdaj je super. Lahko pa je čisto nekaj drugega. Obvezno k zdravniku, ki ga bo napotil k urologu. Na urologa se čaka full časa. Naj gre k urologu raje samoplačniško. Če bi moj oče čakal urologa po rednem naročilu, bi se mu rak tako razširil, da bi bilo potem vprašljivo (naročili so ga čez 9 mesecev). Ma, hallo!




Anonimen -> RE: Kri v urinu pri moskem.... (6.11.2009 8:54:56)

takoj naj gre k zdravniku in naj teži za vse možne preiskave. moj tast je imel raka na prostati.




vanilla -> RE: Kri v urinu pri moskem.... (6.11.2009 16:19:22)

Možnosti:

- vnetje mehurja ali pa poti od ledvic do mehurja
- ledvični kamni/pesek (bi verjetno imel še bolečine zraven ali napad) ali samo slabše delovanje ledvic (obvezno piti dosti vode)
- težave s prostato (kar je precej verjetno pri tako starejših moških)
- rakava obolenja, ciste (no, to je črn scenarij)




Stran: [1]