RE: cepljenje otrok proti novi gripi (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


lana38 -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (30.11.2009 11:31:15)

To je bilo že pred 14 dnevi na TV.
LP




Primoza -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (30.11.2009 18:18:51)


IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

kjer je o cepljenju govoril slovenski makrobiolog in imunolog.


Zelo zanimivo bi bilo izvedeti, kdo je bil ta slovenski makrobiolog.




loncica -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (30.11.2009 18:43:50)

Morda famozni dr. Gorazd Pretnar? Samo ne vem od kdaj je on imunolog.




Onasiss -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (30.11.2009 19:04:48)

Mi smo se danes cepili. Sin je star 4 leta in je danes dobil I dozo, naslednja ga čaka čez 3 tedne. Zaenkrat ni nobenih reakcij, tudi roka ga ne boli, počuti se ok, zaenkrat nima nobene rdečice na mestu cepljenja. Je pa v rizični skupini saj je imel ponavljajoče pljučnice, cepljen je tudi proti pneumokoku.

Cepila sva se tudi z možem in oba se dobro počutiva, morda malce bolečine v mišici kjer sva bila cepljena.

Naše najmlajše 9. mesečnice ne bomo cepili.

Kaj bo kdo storil je odločitev vsakega posameznika.




Primoza -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (30.11.2009 20:35:02)


IZVIRNO SPOROČILO: loncica

ne vem od kdaj je on imunolog.


Slovenija je itak dežela neomejenih možnosti. Pa tudi publike navijačev je takoj dosti...




piko12 -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (1.12.2009 8:42:36)

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Za pri nas ne vem, v Italiji zagotovo ni tako.

Sicer pa me zanima, če ste zagovornice tega cepljenja prebrale članek v Primorskih novicah, kjer je o cepljenju govoril slovenski makrobiolog in imunolog.
Dokazano je, da pri 40% otrok čez šest mesecev opazijo nevrološke spremembe, ki se kažejo kot spremembe v obnašanju, torej cepivo vpliva na možgane.



Kako pa naj bi vedeli, kaj se bo zgodilo čez 6.mescev, če pa so v EU Švedi začeli prvi cepit in to v začetku oktobra? Omenjeni gospod pa je sicer mikrobiolog in ne makrobiolog, vendar o njegovih referencah rajši ne bi. Kamera pa ga ima rada, ja.




lana38 -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (2.12.2009 14:33:43)

Jaz sem včeraj peljala cepit 12 letnega sina. Do sedaj ga boli mesto vboda in dopoldan je čutil rahlo slabost.
LP




Dadi -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (3.12.2009 12:27:15)

Tudi jaz sem bila danes pri pediatru zaradi malega, ki je imel vročino in malo pokašljuje, pa mi je svetovala za hčerko, ki ima skoz ene težave s pljuči -cepljenje. Tudi jaz sem v dilemi oz. se bolj nagibam k necepljenju, tako kot še nekaj ostalih tukajle...Me pa nekaj moti, kakšne bodo posledice cepljenja čez ne vem npr.2, 5, 10 let? Trenutno lahko nima nobene reakcije, morda se pa kaj pokaže v prihodnje.
Hm...cepiti ali ne cepiti




Anonimen -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (3.12.2009 12:30:46)

kakšne bodo posledice cepljenja čez ne vem npr.2, 5, 10 let?

evo! to meni ne da spati![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




loncica -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (3.12.2009 18:11:35)

glede na to, da so vse komponente cepiva (razen sev virusa seveda) preizkušene že vrsto let, mislim da bi take učinke do zdaj že ugotovili.




Anonimen -> RE: cepljenje otrok proti novi gripi (3.12.2009 20:17:45)

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

kakšne bodo posledice cepljenja čez ne vem npr.2, 5, 10 let?

evo! to meni ne da spati![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]



Ravno zato sem se jaz odločila, da bo moj otrok cepljen samo proti sezonski gripi, če bo zdrav.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]