Literatura o dvojčkih (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju >> Za nosečke dvojčkov, trojčkov, četverčkov



Sporočilo


Zoja Lara -> Literatura o dvojčkih (8.11.2009 15:39:57)

Drage [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image] 
 
Mate kakšna priporočila glede literature o dvojčkih? Zanima me predvsem večplodna nosečnost pa tudi nega dvojčkov v prvem letu življenja.




taškica -> RE: Literatura o dvojčkih (8.11.2009 19:11:16)

Zoja Lara - imam tri knjige v angleščini - naročila preko Amazona. Če želiš ti ju posodim, ena je sploh za priporočit......




Zoja Lara -> RE: Literatura o dvojčkih (9.11.2009 7:53:47)

O super taškica. A lahko napišeš naslove in avtorje?




taškica -> RE: Literatura o dvojčkih (9.11.2009 9:30:26)

- Twins 101 - 50 must have tips for pregnancy through early childhoog - Khanh Van le Bucklin - M.O.M - mother of multiples (ta je must have)
- Twinspiration - real life advice from pregnancy through the first year - Cheryl Lage
- Twin set  - Moms of multiples - share and survive &thrive secrets - Christina Boyle & Cathleen Stahl

Prebrala pa sem še Double Trouble - ki je super, če boš kaj naročala je ta fajna za prebrat in imet doma.





Zoja Lara -> RE: Literatura o dvojčkih (9.11.2009 13:16:13)

Katera od teh se ti zdi najboljše priporočilo?




taškica -> RE: Literatura o dvojčkih (9.11.2009 13:49:33)

Ojla ZojaLara - glej ta Twins101  je meni bila zelo všeč, napisala pa jo je zdravnica, tudi sama je imela dvojčici. Drugi dve so v bistvu real life experience - izkušnje mamic, bolj laična...in niso vsi nasveti meni ok.

Glej jaz ti jih z veseljem posodim, kajti nobene dvojne nosečkice na poznam okoli mene. Pošljem ti jih preko pošte, na ZS mi zaupaj naslov pa je. Čez leto dni mi jih vrni ali pa jih posodi naprej - knjige se morajo brat in morajo krožit.

Sporoči kako si se odločila.




ljupka -> RE: Literatura o dvojčkih (22.11.2009 8:38:33)

A obstaja kakšna knjiga v slovenščini,ker žal ne znam angleško!V knjižnici je ni!




Stran: [1]