Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Vrtnica1 -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 15:53:33)

Boško, midve sva bili pa skupaj v sobi eno noč, se spomniš :bravo: - mene in mojega malega Žigija, ki je šel v inkubator v NM?
Torej, moj PDP je bil 17.7., dne 8.6.2005 ob 22.57 zvečer, tj. 5 tednov prezgodaj pa sem v NM rodila Žigija (velik 49 cm in 2,8 kg težak). Porod je bil umetno sprožen, ker mi je začela odtekati plodovnica :hudicek: Sam porod je bil zelo hiter (3 ure), pa zato zelo težak za Žigija, ki je moral takoj v inkubator zaradi dihalne stiske. Mene pa sedaj najbolj mučijo šivi - boli ko 300 :hudicek:.
Žigi je priden, majhen in tako najleši na tem svetu zame in za najinega atija.
Vse čestitke tudi ekipi v NM - babica Metka je zakon.
Kaj več o samem porodu drugič, ker tudi sedaj, ko to pišem stojim :hudicek:
Lp, V. :rozica:




Mina1 -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 15:55:43)

Bravo mami za malega Žigca. Radi se imejte še naprej,

pa-pa Mina1;)




Anonimen -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 15:57:18)

Vrtnica, iskrene čestitke tebi :rozica::rozica::rozica: in vse naj naj tvojemu sinku!!




sky -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 16:05:02)

Iskrene čestitke:bravo::bravo::bravo:!
Si nas kar lepo prehitela;)!
LP,Saša




Grascakinja -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 16:05:24)

Samo da se je vse dobr izteklo!!! Čestitam!!! :bravo:

Če bo šlo tko naprej, ne bo nobena rodila julija! :)-




Joni -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 16:05:29)

:bravo::bravo::bravo:Iskrene čestitke, sem se večkrat vprašal, kam je Vrtnica zginla - no, pa vemo!

Cartajte se in se razvajajte - pa da bi šivi čimprej prenehali bolet!:rozica:

Joni:metulj:




marper -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 16:05:58)

Čestitke in veliko sreče z malim Žigijem!!!!!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




pravljica -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 16:22:43)

a zato si poniknila...ja pa res, čedalje manj nas je julijk...pa taaaa seznam :), joj ko bi še jaz prehitela datum 9nebesa




Meceno -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 16:54:04)

Sem malo prej prišla domov, pridem na RR in ne vem kje naj začnem, toliko je spročil :)-:)-:)-, predvsem o julijkah :bravo::bravo::bravo:

ČESTITKE ŠE ENI NAŠI BIVŠI :bravo::bravo::bravo:


Lp Meceno




CIPRESA -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 17:05:37)

Smo se že spraševali kje si Vrtnica!!!

ČESTITKE :rozica::rozica::rozica::rozica:




Pia73 -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 17:25:07)

:bravo::bravo::bravo: :rozica::rozica::rozica: ČESTITKE :rozica::rozica::rozica: :bravo::bravo::bravo:

Jaz bom po moje prej avgustovka kot julijka,....:(




valentina. -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 18:33:46)


Čestitke tudi od mene :rozica::rozica::rozica:!!!

Pa smo se res spraševale kaj je s tabo ...

LP, valentina




kimi -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 18:59:31)

Čestitam...glede šivov pa pomaga hladno umivanje po vsakem uriniranju-preizkušeno




Anonimen -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 19:50:07)

:bravo::bravo::bravo:ČESTITKE!!!!:bravo::bravo:
Samo da je vse OK.:rozica::rozica::rozica:




lana 5 -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (16.6.2005 21:35:03)

:bravo:ČESTITKE:bravo::bravo:




malika -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (17.6.2005 9:25:17)

Vrtnica čestitke!
Glede dihalne stiske, pa se ne sekiraj, ni nič takega. Moj je bil tudi; sicer v topli posteljici, zaradi dihalne stiske, ampak je zelo zelo hitro pridobil na pljučih :)-

Držite se! je pa pravi velikan Žiga, glede na 35 teden :bravo::bravo:

9nebesa9nebesa9nebesa




Urša -> Tudi mi smo že rodili oz. kako je julijka postala zgodnja junijka (17.6.2005 15:47:18)

Čestitke mami! Malemu korenjaku veliko zdravja,tebi naj se pa šivi čimprej zacelijo! Za tolažbo: Imaš srečo, da te samo bolijo...moji prijatelci so se 2x orng zagnojili in je mogla obakrat na odstranitev in ponovno namestitev. :ups: Bogica!




Stran: [1]