Znaki nosecnosti! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Puncek -> Znaki nosecnosti! (16.6.2005 16:40:54)

Hajli, vsem! Ali je katera imela mocno bolece prsi prve dni nosecnosti? Pa bradavicke? jOOOOOJJJJ; KAKO BOLIJO?

cao

Punci:sloncek:




Mina1 -> Znaki nosecnosti! (16.6.2005 16:48:15)

ja;), bolelo kot:hudicek:, drugače pa isti znaki kot pri M. Obakrat, tako da...

pa-pa Mina1




Puncek -> Znaki nosecnosti! (16.6.2005 16:59:08)

Mene prvic ni prav nic, zdaj, ko pa ze dolgo nacrtujem drugega, pa popolnoma novi znaki. Verjetno tudi malo psiha. Sem mislila, da bo tako hitr ratal, kot pri prvem :zmeden:

cauci Punci




Mina1 -> Znaki nosecnosti! (16.6.2005 17:04:24)

Ja, jaz sem tudi mislila, da bo drugi tako hitro kot prvi, pa je malo trajalo, res verjetno psiha in tako.

Relax, pa bo hitro, ali pa je že;)

pa-pa Mina1




smrka -> Znaki nosecnosti! (16.6.2005 17:36:57)

jaz sem imela tud bolece prsi ku hudic.. polj se je pa vse umirilo




tinkatonka -> Znaki nosecnosti! (17.6.2005 7:32:45)

Joj mene tud tok bolijo psa, da premisljujem, da bi se ponoci zacela nositi modrcek. Ze pred :nosecka: sem imela veliko stevilko nedrcka, zdej imam pa cedalje tezje in me zelo zelo bolijo, tako da ima celo moj :love: prepoved dotikanja (bogi on)!




biba77 -> Znaki nosecnosti! (17.6.2005 10:27:22)

Pa so vas kar cel dan bolele??
Mene samo obcasno in dosti bolj so obcutljive, ce "se najezim". :ups::ups::ups:

Kaj pa tisti zgodnji krci/spikanje, ki je se najbolj podobno rahlim menstrualnim krcem?
Je bilo prisotno cel dan po malem ali samo obcasno? :zmeden2:
Jaz sem zdaj v prvem ciklusu IUI in ne vem, koliko naj pripisujem Dabrostonu, koliko pa je dejansko od "morebitne" :nosecka: nosecnosti.




šnucika -> Znaki nosecnosti! (17.6.2005 11:39:07)

prsi in bradavičke imam občutljive že od zadnje ovulacije in seveda zanositve......veliko bolj in čisto drugače,kot so bile pred M.....;)
In glede na to,da sem po naravi ploh in deska.....:)sem sedaj že lepo obdarjena.....prišla sem že do 4 pri modrčku........to je še posebej všeč mojemu :love:,mene pa še kar bolijo.....




belma -> Znaki nosecnosti! (19.6.2005 12:40:15)

:sloncek:hojla!!!
jaz sem v 5 tednu nosečnosti.Pa me tudi že bolijo joške.Na dotik pa sploh fejs.Jemljem tudi Dobroston,ker sem imela nekaj malega rjavega izcedka.
Lep pozdrav!!!:rozica:




Puncek -> Znaki nosecnosti! (30.6.2005 16:44:00)

Hajli!!!

Nic kaj prijetne novice!
Nisem:nosecka:, se pa zato ze veselim naslednjega meseca.

Prav filing imam, da bis e zdaj pa ze lahko kaj prijelo!:zaspan::zaspan::zaspan:




Stran: [1]