Primolut Nor (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


alina88 -> Primolut Nor (23.11.2009 13:04:14)

Najprej lep pozdravček vsem uporabnicam tega portala...vam sporočam, da ste dobile novo članico![sm=smiley1.gif]

Nekaj sem že brskala po temah in verjamem da sem kje spregledala, da ste že govorile o tabletkah Primolut Nor. Pa me vseeno zanima ena stvar...s partnerjem sva se pred kratkim odločila, da "naročiva" [sm=duda.gif]. Do sedaj nama še ni uspelo, jaz pa bi si rada naslednjo M prestavila za nekaj dni, v primeru če ne zanosim, ker planiramo obisk toplic. Zanima me torej, ali te tabletke kaj vplivajo na zanositev oz. na plod? Ko sem vprašala G mi ni rekel da ni ne narobe ne prav ok če jih vzamem...

Hvala za odgovor in lep pozdrav...




kristinaj -> RE: Primolut Nor (23.11.2009 13:37:42)

jaz sem leta prestavljala M, ki bi jo morala dobiti 15.7. in sem jo čakala tja do 15.8. ker je ni bilo.... po nasvetu prijateljice, sem naredila test, ki je pokazal +, torej sem prestavljala M, ki je sploh ne bi dobila, ker sem bila že noseča.

plodu ni škodovalo, vsaj videt ni :=)...




tinatona -> RE: Primolut Nor (23.11.2009 21:16:43)

Jaz sem si jo lani poleti prestavila, pa sem si rekla da nikoli več. Se mi je čsito ciklus zmešal in še zdaj ni čist ok.




Anonimen -> RE: Primolut Nor (1.12.2009 14:48:33)

No, meni pa je G striktno rekel, da jih ne smem začeti jemati, če imam v planu zanositi, ker mi bo potem predpisal nekatere druge (mislim da dabroston?), ampak, ker še takrat nisma planirala sem jemala te. Jaz nisem opazila kakšnih slabosti, sem pa res fuuul takrat prebrala in je večina rekla, da jih več ne bi, ker jim je zmiksalo ciklus, bolečine,....

Upam, da sem kaj pomagala.

LP




Stran: [1]