|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pvc okna
20.3.2012 11:55:35   
Anaflis
Okna so bila na spisku med ustreznimi okni na Eko skladu, pa so potem komplicirali še z nekimi certifikati... Se je uredilo, ko jih je kontaktiral še izvajalec.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pvc okna
20.3.2012 18:23:05   
jasna80
Če ti lahko dobronamerno svetujem, bi ti res toplo priporočila lesena okna. Sami jih mamo že cca. 7 let in smo z njimi zelo zadovoljni. So še kot nova, pa jih nismo nič barvali itd. Imamo pa bela. Klima v prostoru je pri lesenih oknih veliko boljša, saj pvc (polivinil klorid) predvsem ob višjih temperaturah v prostoru oddaja v prostor strupene hlape. Pravijo, da so pvc okna za zmeraj, pa sploh ni tako. Pvc okna, predvsem tista, ki so na južni strani, sčasoma porumenijo. Dvomim, da ti bodo takrat priznali reklamacijo. V razvitejših evropskih deželah, je pvc out, v veliki večini dajejo lesena okna. Odločitev je vsekakor tvoja, vendar ti priporočam izključno lesena okna.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pvc okna
6.6.2012 10:54:35   
piamaria
strešna Velux, kupili nekje v sevnici, poceni in super z rolojem in senčnikom, montirali o nam ji za 50 EUR po kosu.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pvc okna
6.6.2012 11:05:29   
nyna84
Mi smo jeseni vzeli od Arconta. Smo dali za celo hišo 12k € (dvojna vhodna vrata, dvojna panoramska vrata in trojna balkonska vrata pa še 13 navadnih oken, vse z roletami, pa na nekaterih oknih so komarniki).
Na sejmu Dom sicer malo aroganten nastop (možu je njihov prodajnik dvignil pritisk user posted image ), ampak potem najbolj ugodni, takoj so se odzvali na vsa naša vprašanja in želje, tako da smo se lahko čisto vse zmenili. V glavnem, smo zadovoljni. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pvc okna
20.2.2013 18:45:51   
gabirostohar
Tudi mi smo v fazi menjave oken in moram rečt, da je ponudnikov ogromno. Partner je malo bolj tehnično podkovan in ima glavno vlogo pri izbiri. Zbranih imava 7 ponudb. Povpraševanje sem oddala le večjim firmam, ker jim nekako bolj zaupam. Zaenkrat sva za Secom iz Krškega? Kdo kakšne izkušnje? Danes je bil tu njihov merilec in moram rečt, da nama je zelo veliko povedal. In nasploh vse poteka do sedaj ok. Bomo prespali :)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pvc okna
3.3.2014 15:31:40   
milanese321
Ma mi smo se dolgo odločali kaj narediti, na koncu sem izbral pvc okna. Sedaj jih imam že tretje leto in sem zadovoljen.
Aja, našel sem jih tukaj: http://www.finestrum.si/pvc-okna

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pvc okna
25.8.2015 10:14:00   
alyazek
mi smo jih kupili v zgornjem dupleku in sicer pri KEMDI trgovini. in smo zelo zadovolnji od vseh ponudn so bili najcenejsi in imajo zelo kvalitetne okne. jih priporocam. www.kemdi.si

(odgovor članu milanese321)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pvc okna
25.8.2015 14:52:54   
robista
Mi smo jih doma menjali pred dobrim letom. Odločili smo se za PVC okna pri ponudniku in montažerju Vranešič iz Dolenjskega konca. Tole je njihova stran http://www.okna-vranesic.si/. Vzeli smo pa 6 komorna s širino profila 80 mm, kot jih najdete tukaj http://www.okna-vranesic.si/okna/pvc-okna

(odgovor članu alyazek)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pvc okna
2.6.2017 12:15:53   
mpritr1
Predlagam, da najprej preverite, kakšna okna zares želite: http://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/okna/nakup-oken-lesena-aluminijasta-ali-pvc/

< Sporočilo je popravil mpritr1 -- 2.6.2017 12:17:42 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pvc okna
21.4.2018 15:49:08   
skromen človek
Satlerjeva okna so sicer kar okay, problem pa je v tem, da imajo zelo, zelo slabe monterje: ne znajo, niso motivirani in niso korektni. Nam je grozno žal, da smo izbrali okna Satler: sam primitivizem in nestrokovnost. Znajo pa pokasirati. Njihova komunikacija ni na nekem običajnem nivoju korektnosti in strokovnosti. Pošlješ reklamacijo, ni odgovora. Problem končno rešijo z novo fušarijo. Z nami so se delali norca. Če kdo želi, lahko pošljem slike, kako so zmontirali okna. Besede niso potrebne, slike povedo vse.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pvc okna
27.9.2018 17:30:11   
pvcvrataokna
pozdravljeni

naj opišem svojo izkušnjo z temi iz "KRŠKEGA"...oz je še ni konec še čakam na monterje ki naj bi prišli danes in je ura že 17:30. Najprej naj začnem da so mi 3x prišli merit velikost oken, 2x narobe sestavili ponudbo, kjub temu da smo bli zmenjeni za zaključna dela so to "pozabili v vseh pogodbah ki so jih sestavili (4),

na dan montaže so prišli in ugotovili da so okna premajhna in ponovno čakanje na nova okna. po pogovoru z enem od direktorjev ki mi je v zameno za te napake ponudil zastonj zaključna dela in odvoz sem pristal na to....AMPAK! danes ko je prišel dejanski dan (druge) montaže sem zopet govoril z direktorjem, ki pa je absurdno nesramen, vzvišen in z marsikatero besedo bi ga lahko opisal, povedal citiram: "zakaj bi vam dal to zastonj". Ok ni problem ali jaz to dobim zastonj ali ne pac pa to so mi ponudili pri prejšnem pogovoru saj so storili napako. drugi izgovor je bil "ta ki vam je to rekel ne dela več pri nas". Ok a je to moj problem?

mislim človek plača 100% avans, vzame dopust, ima fer odnos, nisem nič kompliciral in potem dobim tako. Upam da danes res pridejo in porihtajo ta okna tudi če brez zaključnih del in odvoza, samo da se jih rešim. za ostale pa samo stran od teh ljudi....četudi so 100-300 eur ceneje od drugih. živci ki jih zgubljam niso vredni tega prihranka.

(odgovor članu skromen človek)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pvc okna
29.5.2019 14:03:42   
mpritr1
Verjetno bi bilo najbolj pametno najprej pogledati povprečne cene za okna, ter prednosti in slabosti različnih tipov oken. Vse to najdeš tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/okna/okna-cena-analiza-cen-prednosti-slabosti-oken-z-montazo-sencila-police/

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pvc okna
6.1.2020 15:19:32   
mpritr1
Če kupujete PVC okna je tukaj seznam preverjenih ponudnikov (preko 300!) in nekatere prednosti / slabosti v razmislek: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/okna/pvc-okna-cena-plasticna-prednosti-slabosti-ponudniki/

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?