antidepresivi (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


sju -> antidepresivi (26.11.2009 9:41:33)

mene pa zanima tiste ki imate izkušnje....ali so vam antidepresivi zares pomagali?

HVALA




mijaion -> RE: antidepresivi (26.11.2009 13:45:51)

Iz lastnih izkušenj, ti lahko povem da deluje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]. Meni je Cipralex zelo pomagal in mi še vedno. Samo ne predolgo čakati, če bi jaz to vedela nebi oklevala pol leta.




sju -> RE: antidepresivi (26.11.2009 14:40:40)

sem se šele zdaj začela zavedati da bi bla mogoče to pomoč
kako si se pa ti počutila pred AD-ji
ali si imela kakšbe stranske učinke?...in kako hitro so ti prijeli?

Hvala




LoCa -> RE: antidepresivi (26.11.2009 19:29:57)

pomagajo. ampak ne vsak vsakemu. meni je cipralex. medtem ko paroxat - no go.




Jakmajster -> RE: antidepresivi (10.12.2009 14:22:31)

Te tablete so bolj kot ne lotarija... Nekaterim res pomagajo, nekaterim pomaga kot placebo efekt, drugim pa ne...
Poskusi mogoče se boš pa počutila veliko bolje po teh ki jih je predlagala kolegica




m_o_i -> RE: antidepresivi (10.12.2009 14:24:38)

antidepresivi vzpostavljajo KEMICNO ravnotezje v mozganih in so "samo" POMOC - vse ostalo moras narest sam...
been there-done that [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




jasnika -> RE: antidepresivi (11.12.2009 19:49:24)

točno, tako je moje mnenje je da so ad samo neka psihična pomoč, sama sem več let jemala cipralex, pa ni bilo izboljšanja, saj si ga v resnici sama nisem želela, ko pa sem imela vsega dovolj in nisem želela da gre življenje mimo mene ne da ga živim, sem dala vstran ad in seddddaj jih že skoraj eno leto ne jem in se počutim SUPER.
Najboljši ad kaj sem jih pa imela pa so knjige od Sanje Rozman!!!!!!




mamica2009 -> RE: antidepresivi (11.12.2009 19:54:51)

antidepresivi niso rešitev, treba je v glavi razčistit pa iti na kake pogovore ne pa se nažirat s tabletami




Stran: [1]