zlato dobro jutro (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Meggi -> zlato dobro jutro (20.6.2005 5:04:39)


Punce že uro in pol sem budna in tako sem sledila, kako lepo je prebuanje dneva. Ptički začnejjo peti, tišina spokojnost, začne se daniti. Perfektno res.

Manjka mi samo še morje, da vzvalovi morje,....... A ja še slabe tri tedne pa šibamo. :morje:

EN PRISRČNE DAN VAM ŽELIM IN OBILO KRASNBIH TRENUTKOV.





ZARA -> zlato dobro jutro (20.6.2005 5:28:55)

Jutrčka... tud tebi meggi!!!
Zjutraj je najlepše,res...




Muffin -> zlato dobro jutro (20.6.2005 5:35:44)

Eno lepo dobro jutro :)

jaz sem že spila :kava:. Ja, jutra so res lepa. Res pa manjka še :morje:, no pa saj bo že čez 2 dni :bravo:

Lep začetek tedna vam želim, Maja




paris -> zlato dobro jutro (20.6.2005 5:39:41)

Smo pa zgodnje danes!
Tudi jaz uživam v zgodnjih poletnih jutrih, sploh na morju ali kje drugje v naravi.
Danes smo še doma, jutri pa gremo v Čatežke- komaj čakam!
Tudi jaz želim vsem krasen dan in cel teden
Lp Paris :rozica:




CIPRESA -> zlato dobro jutro (20.6.2005 7:03:50)

Oh punce jaz lahko samo sanjam morje letos.
Pa takoooo siii želim namakanjaaaa!!

To bo prva stvar ki si jo bom privoščila ko bo porod za mano in bom lahko NAMAKANJE V BANJI, ker tudi to nesmem pravi moja G. Tko da se v vodo že nisem vlegla približno 8 mesecev.

Vsem vam ki se lahko pa uživajte pa malo mislite na nas ki se nemoremo.




Anonimen -> zlato dobro jutro (20.6.2005 7:26:53)

Dobro jutro, vreme pa bo, ne? :bravo:




mirka -> zlato dobro jutro (20.6.2005 7:29:59)

Zanimivo!

Tudi jaz sem danes bolj zgodna kot ponavadi. Ko sonček pokuka v sobo se mi res ne ljubi več spati- so pa jutra res nekaj najlepšega v življenju. Še posebej pa na :morje:. Zato komaj čakam petek da gremo, pa čeprav že z velikiiim trebuhom:)
Cipresa- vem dobro kako se počutiš, ampak zakaj pa ne bi smela malo it na morje? Jaz grem čeprav se moram merkat saj je eden:duda: že zelo nizko ampak ga gremkljub temu malo namočit v :morje:

dijo!




dory -> zlato dobro jutro (20.6.2005 7:31:34)

Tudi jaz bi dones rada vidla in slisala kar ti megi...tko pa sem celo noc prebedela,ker me je napadla migrena...komi sem se spravla delat tko se mi vrti:zmeden:

Pa vseeno dobro jutro tudi tebi in ostalim :)




Anonimen -> zlato dobro jutro (20.6.2005 7:40:24)

O, migrena :( to je najbrž pa res eno veliko sranje. teja, sočistvujem :rozica:




CIPRESA -> zlato dobro jutro (20.6.2005 7:41:24)

Ja mirka že cela moja nosečnost je bolj rizična pa mi je bilo zabranjeno kopanje v katerikoli vodi. Zakaj??? To pa nevem.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.6.2005 7:50:34)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




tjaga -> zlato dobro jutro (20.6.2005 8:16:00)

Dobro jutro tudi od mene. Pol familije je že od doma, druga polovica se pa tudi odpravlja. Je zunaj tako lepo, da je nujno treba izkoristit.
Teja tvoje migrene ti pa nič ne zavidam. Evo eno :rozica: zate.




Anonimen -> zlato dobro jutro (20.6.2005 8:55:07)

:(( Moje ni pa nč lepo :(

Smo zmenjeni s sošolci bli za u ATlantis, vse že mela prpravlen in vstanem zutri in .. na-a, ne morem na bazen :((:((:(( Zakaj je ta :grrr: M lih takrat ko jo ne rabš? Po vrh vsega pa še prezgodnja?:grrr::grrr::grrr:

Waaaaaa ... zmešal se mi bo!




Stran: [1]