otečenost (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Prehrana nosečnic



Sporočilo


legenda_m -> otečenost (3.12.2009 13:15:15)

grozn mi je k mam tko debele noge, kr čutm kok so zatečene od vode, je pa šit k mi je g rekla, da premal pijem in se nalivam z vodo in mam občutek da skor use v men ostane. a mogoče kkšna pozna kkšno hrano ki čist naravno odvaja vodo? al pa napitek, pa da ne sproži kkšni krčev itd. pa še to dost vsega kr pojem izbruham, ne morm zadržat v sebi in to vsak dan. noseča sm že 20 tednov. kr v seb obdržim so kkšni jogurti, mlečna kaša se prav mlečne jedi. pa sadje. tko da se bolj tega držim. no tud zarad tega velik pijem, največ čaj in vodo. kkšn nasvet?




veronikab -> RE: otečenost (3.12.2009 14:36:23)

Tudi meni se je dogajalo podobno, no pol so mi pa odkrili še nosečniško sladkorno. Diabetologinja mi je pol predpisala strogo dieto in glej ga zlomka - vse nevšečnosti so izginile. Zatekala več nisem, slabo mi je bilo tudi manj, skratka, zadnje 3-mesečje je bilo zelo lepo. [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.12.2009 23:05:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




pupika -> RE: otečenost (4.12.2009 7:19:34)

Tudi jaz sem zelo zatekala, sploh v zadnjih dveh mesecih, pa sem popila dnevno nekje 4 litre vode, tak, da če veliko piješ, ni to glih merilo da ne boš zatekal. Baje da pomaga nosečniški čaj tudi proti zatekanju.




Stran: [1]