|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjanje dojenčka
3.12.2009 19:43:45   
kovač
na koliko časa previjate dojenčka - ali na 3 ure ali koliko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjanje dojenčka
3.12.2009 19:45:08   
Anonimen
Če ni pokakana na 2-3 ure, ko je pa pokakana pa takoj.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjanje dojenčka
3.12.2009 20:25:41   
PC Baby
Enako. Če pa odhajamo ven pa preden gremo, ne glede na to, ali je minila npr. samo 1 ura.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjanje dojenčka
3.12.2009 20:29:36   
kovač
kaj pa ponoči?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjanje dojenčka
3.12.2009 20:35:33   
Anonimen
Tik preden jo dam spat jo previjem in zjutraj takoj ko se zbudi ... ponoči sem jo previla le takrat ko se je res konkretno pokakala in se je tudi zbudila zaradi tega ... budila jo pa nisem nikoli za previjanje.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjanje dojenčka
3.12.2009 20:40:17   
veselka
jaz sem mela 1. mesec kr probleme... ker je kakala non stop, pol nism vedla, kdaj bi jo previla, ker se je histerično drla - pred, med, po hranjenju, po hranjenju se mi je vedno pobruhala med previjanjem, po možnosti je pa zaspala in je pol nisem budila, ker je bla res ena ornk jokica. pa še vsake pol ure bi loh pleničko menjala. no, zdej pa že neki časa delam kot punce pravjo... ko se pokaka oz. na tri ure, če se ne.

ponoči praviloma ne previjam že od začetka, razen, če se med dojenjem ne pokaka, kar je izredno redko. je pa zjutraj plenička že dolgo večinoma nepokakana.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjanje dojenčka
3.12.2009 21:12:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

na koliko časa previjate dojenčka - ali na 3 ure ali koliko?
nekje na 3 urce ja. Ponoči pa je ne previjem. Previjem preden gre spat, pa jutraj ko se zbudi.
No, pa ko so nam ene 3-krat plenice premočle, pol sem jo takoj previla. Logo a ne? user posted image user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjanje dojenčka
4.12.2009 8:35:54   
Katy78
Na 3-4 ure, če je pa pokakan, pa takoj. Dokler je ponoči še jedel, sem ga previla le, če je bil pokakan. Ko pa je ponoči nehal jesti, ga nisem več previjala, itak pa se je ponoči zelo redko pokakal.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjanje dojenčka
4.12.2009 9:35:30   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Enako. Če pa odhajamo ven pa preden gremo, ne glede na to, ali je minila npr. samo 1 ura.


Enako. Ponoči ne previjam (razen pokakane, kar pa je redko).


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: previjanje dojenčka
4.12.2009 15:12:07   
livia
Na začetku sem jo med vsakim dojenjem oz, ko je bila pokakana. Ponoči nisem previjala.
Kasneje nekje na 3 ure. Zdaj, ko je plenica polna oz tudi nekje na 4ure.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjanje dojenčka
4.12.2009 16:27:25   
anika87
Previjem ga pred vsakim obrokom, to je cca. na 3 ure, ponoči nisem nikoli previjala, nazadnje je okoli 19.30, takrat dobi pred tem plenico, zjutraj dobi novo plenico okoli 8h, ko imava nego, za tem ima prvi obrok. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: previjanje dojenčka
4.12.2009 17:48:54   
baby blue
Previjam jo na 3 - 4 ure razen če že na deleč voham da je pokakana jo potem takoj neglede na to kdaj je bila nazadnje previta... Ponoči je pa ne previjam...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Folna kislina
Michonne RR

Ali ste med nosečnostjo jemale folno kislino?

Da (75%)

Ne (13%)

Občasno (12%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!