Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


hothien -> Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (4.12.2009 15:39:32)

Pripadajo ali ne? Dodatka za nego nimamo, samo odločbo o usmerjanju, za dodatno pomoč v vrtcu.
Pa če kdo ve, kje v zakonu je to določeno.




NinaNiki -> RE: Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (4.12.2009 15:49:21)

To zanima tudi mene, hvala za vprašanje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




hothien -> RE: Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (4.12.2009 16:26:11)

Ni za kaj, zdaj pa še počakajva na odgovor. [sm=smiley36.gif]




anajmad -> RE: Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (4.12.2009 17:21:10)

Dvomim. Jst imam odločbo o dodatku in na podlagi tega sem dobila tri dni dodatnega dopusta.In tako tudi piše na MON-u(forum otroci s posebnimi potrebami).




ely* -> RE: Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (4.12.2009 22:49:21)

tako kot je napisala anajmad, to ti pripada samo na podlagi odločbe o dodatku za nego




bozza -> RE: Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (5.12.2009 8:20:05)

Moj bratranec ima hčeri s celiakijo in na podlagi tega dobi po 1 dodatni dan dopusta za vsako.




uwaga -> RE: Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (5.12.2009 11:26:18)

Najbolje, da se obrneš na delodajalca in vprašaš. Moj partner je vprašal v službi, ko še nismo imeli odločbe o dodatku za nego, so pa vedeli, da ima hči zdravstvene težave in odločbo o usmerjanju za šolo.
Pogledali so odločbo o usmerjanju, potem pa rekli, da to ni dovolj zato mu je zdravnica napisala potrdilo, da je hči otrok z gensko okvaro in da mu pripadajo dodatni dnevi dopusta. Dobil je tri dodatne dni.
Skratka vprašaj.




hothien -> RE: Dodatni dnevi dopusta na podlagi odločbe o usmerjanju (5.12.2009 17:51:43)

Hvala za odgovore, bolj v ponedeljek kar na Zavod za šolstvo poklicala, najbrž bodo oni vedeli kako in kaj.




Stran: [1]