za nosečnice in dojenčke - oblačila in pripomočki (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Talči -> za nosečnice in dojenčke - oblačila in pripomočki (21.6.2005 9:33:36)

Ker zmeraj sprašujete, kje kaj kupiti, tu je še ena od možnosti:

http://www.eduscho.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/at/-/EUR/TdAtBrowseCatalog-Start;sid=Y10-cc3RMoc-eo9m3C00Fc5BKUUxWGBVmYE=?CategoryName=phase_4

Imajo zelo kvalitetne stvari. Težava je edino ta, da je treba naročiti in da pošiljajo samo v Avstriji. Če poznate koga ali pa če vam pošljejo na pošto, tudi gre. Jaz sem tu redna stranka.
Vsak teden pa imajo druge stvari v ponudbi. Razen tega najdete to, kar je v trenutnem tednu v ponudbi tudi v njihovih trgovinah (Eduscho in Tchibo) - tam, kjer prodajajo kavo. Trgovina je v Lipnici, v Seiersbergu, v Schopping Center West (pri Ikei) kar nekaj jih je v Grazu itd.

LP
Talči




Urša -> za nosečnice in dojenčke - oblačila in pripomočki (21.6.2005 16:24:59)

Jst tud v Eduschu vedno neki kupim, vsaj kakšno malenkost. Glede cunj za nosečke... ne vem, zoprno je, ker je vse zapakirano in se ne da probat. majo pa res zdej poceni akcijo poletnih hlač in kavbojk, za 17.99 evrov.




Anonimen -> za nosečnice in dojenčke - oblačila in pripomočki (21.6.2005 18:36:37)

To je res vse zapakirano? Se da vsaj narazen vzet in malo premerit, če se že probat ne da? Oz. so vsaj številke normalno označene?




Talči -> za nosečnice in dojenčke - oblačila in pripomočki (22.6.2005 9:04:18)

Vse številke so normalno označene. Če pa v trgovini rečeš, da bi rada pomerila, ti tudi odprejo. NImajo sicer kabine, jaz sem si enkrat preko svojih hlač vlekla ene druge hlače in sem jih potem kupila, pa mi ni žal. Jakne, majice itd. pa tako ni problem. Približno na oceno tudi vsaka ve, kakšno velikost nosi.
LP




Anonimen -> za nosečnice in dojenčke - oblačila in pripomočki (22.6.2005 10:08:28)

Hvala, Talči. MEni so tiste 3/4 svetle hlače full všeč in upam, da jih bom dobila.




Urša -> za nosečnice in dojenčke - oblačila in pripomočki (22.6.2005 15:26:36)

Someone, jst tud! :)-




Stran: [1]