[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.6.2005 14:29:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sandra25 -> oktober malo višje (21.6.2005 14:38:39)

Ne nalin, nismo pozabili, da je prvi poletni dan in tudi mi smo v 9nebesa. V torek sma z :love: na morfoogiji izvedela, da najini pikici nič ne štrli in ne visi med nogicami, torej bomo dobili:roza:. Bila sva v 9nebesa, ko sma lahko gledala najino prelepo in živahno pupiko, ki je kar naprej migala.




žlička -> oktober malo višje (21.6.2005 19:02:32)

hojla punce,

nalin me veseli da je vse ok, to je res posebno dozivetje in stik z :duda: pa ceprav samo preko UZ

tudi nama je rekla G da ne more falit, da ima kar konkretnega lulcka:)-

tudi tebi sandra cestitke za pupiko:roza:

lepo se imejte se naprej in pazite nase ter se pustite razvajati

:rozica:




pi -> oktober malo višje (21.6.2005 19:19:14)

Joj sem vam kar malo nevoščljiva da veste kaj imate. Komaj čakam jutri, da bom imela morfologijo in upam, da bom izvedela če sta :modri::modri: ali :roza::roza:.




žlička -> oktober malo višje (21.6.2005 19:41:49)

ali pa :modri::roza: :)-:)- jaz pravim karkoli bo, samo da bo vse ok




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.6.2005 20:31:39)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




cmokec -> oktober malo višje (21.6.2005 21:54:35)

Še moje poročilo.

Danes sem bil pri Pušenjaku na morfologiji. Naročena sem bila 15 minut preden začnejo delati in seveda pričakovala, da bom dolgo čakala. In ko še nikogar ni bilo, se pred začetkom odprejo vrata in je bilo vse na minuto točno.
Zdaj je pa bilo tisto pravo 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa Videla sem vse kar sem želela, tudi to, da dejansko dobimo :roza:. Pa kako je odpirala usta. Se je kar malo ustavil, da sem lahko uživala. Vse je premeril, preštel organe in vse je bilo videlti v redu. Le prstkov nisva štela, ker je držala pesti. Edino na CD mi ni posnel, ker je rekel, da se za nastavitve za filmčke ne znajde prav dobro. Sem pa dobila 4 slikice. :bravo::bravo::bravo::bravo:
Pred odhodom sem se še zahvalila za odgovore na spletu, se je pa samo zasmejal in dejal, da so imeli včeraj 5 let obstoja. Pa opozoril me je, da je vesel, če lahko pomaga, da pa zdravi nosečki nič ne koristi, če nenehno bere težave drugih nosečk, ker to slabo upliva nanjo.
Tko, da zdaj sem pa v 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa.




Stran: [1]