Voziček CONCORD NEO (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


DanijelaNeli -> Voziček CONCORD NEO (16.12.2009 13:46:48)

Mi ve katera kaj več povedat o tem vozičku,slabe in dobre strani.
Danes sem ga gledala v Pikapolonici in se mi je zdel kar fanj.Slišala sem,da je naval na te vozičke.
Gledala sem mojega favorita Skate Peg Perego.Jane Slalom Pro,pa se mi ne gre zaradi majhne lupinice,v paketu 3 v 1.Posebaj pa se ne splača kupovat!




mihaela01 -> RE: Voziček CONCORD NEO (16.12.2009 14:36:36)

Mi imamo concord neota, ampak prejšnji model 2008.

prednosti:
zelo lahko in lepo vodljiv, lahek, zloži se na zelo malo (tudi obe veliki kolesi se snameta), ima veliko žepkov, uporaben ( na ogrodje lahko namestiš jajčko, košaro in športni del), lahko se zloži in razstavi...jajčka se mi zdi zelo dobra in velika v primerjavi z ostalimi...

slabosti
zelo mala nakupovalna košarica pod vozičkom, nam so kolesa škripala in smo ga mogli peljat na servis, ampak so napako brez problema popravili. rezervni deli so zelo dragi ( npr. zimska vreča 90eur, napihljiva kolesa 89eur...),

mi smo kupili tudi napihljiva kolesa, ker v originalu so na vozičku polna kolesa oz. polne gume in se mi je zdelo, da se na makadamu niso dobro odnesla. Kupili smo kolesa za napihnit in so super. Nekaj čisto drugega.

Z vozičkom smo zelo zadovoljni in če bi mogla še enkrat kupit bi kupila zopet tega concorda.Pa še vizualno mi je voziček všeč.






aprilčica81 -> RE: Voziček CONCORD NEO (18.12.2009 21:04:35)

Pozdravljeni!
Tudi jaz se zanimam za ta voziček, ko sem gapoizkusila me je prepričala vodljivost, pa še vizualno je privlačen!
Zanima pa me kako je vodljiv na makedamu, ker ima spredaj namreč dve majhni kolesi!




sobra -> RE: Voziček CONCORD NEO (21.12.2009 9:39:43)

Čau!

Mi imamo doma neota iz leta 2009.Jst sm z njim zadovoljna. Je pa rres da po kakšnem hujšem makadamu ne gre, zaradi sprednjih koles. Jst grem normalno s tamalo po poti spominov in tovarištva, za kakšne debeljše kamenčke pa res ni.
Sam mene to ne moti, ker smo predvsem v mestu.
Sicer ima pa vsak voziček pluse in minuse, noben še ni bil narejen da bi imel čisto vse[sm=smiley1.gif]
Če pa te še kaj zanima pa kr vprašaj.

pozdravček




spb -> RE: Voziček CONCORD NEO (29.12.2009 14:09:48)

Živjo, Sobra
Mene pa zanima na koliko majhno se zloži voziček, in če si ga ti kupovala preko ebay-a, ali se da naročiti samo športni del in lupinico bez košare, ker jo ne bom potrebovala, rok imam šele proti koncu februarja.

Hvala za informacije in lep dan




sobra -> RE: Voziček CONCORD NEO (29.12.2009 15:01:08)

Voziček ne zavzame ne vem kolko prostora, je pa res da manj zasede če daš zadnji kolesi dol (ne vem kak avto imaš, v mojo astro gre komot).
Ja jst sm ga naročila prek ebaya, sam ne vem kako je če posebi kupuješ, jst sm itak hotla vse kupit. Pa še takrat ko sm jst kupovala je bil čist svež.
Lahk pa pogledaš na tej strani o-baby.de , mislim da se da posebi kupovat, pa še poštnina je borih 10 eurov.




sobra -> RE: Voziček CONCORD NEO (29.12.2009 15:11:10)

Aja pa zdej sm vidla da se v pikapolonici prodaja šprtni del za 499eurov, pol pa sam še posebi lupinico kupiš.

Sam moj nasvet je da tudi košaro kupiš, jst sm tud marca rodila pa jo je mala rabila, ker je v kkošari čist v vodoravnem položaju. Pa če kupiš vse skupi, ni ne vem kolko dražje, kot če kupuješ posebi.
Sicer se boš pa sama odločla, pa srečno[sm=smiley1.gif]




DanijelaNeli -> RE: Voziček CONCORD NEO (1.1.2010 13:59:47)

Dizajn tega vozička se mi dopade,res.Ampak zaradi dveh majhnih koles me ne prepriča.Verjetno bom ostala pri Peg perego GT3. In voziček bo oranžne barve.E[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]dino tle sem 100%.




Saša105 -> RE: Voziček CONCORD NEO (11.1.2016 9:32:59)

Kak pa su cene toga?
_______________
Rezervni deli za kolo




Stran: [1]