a ima katera navaden spiralni materični vložek (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Moyca_ -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 12:24:52)

in kako se obnese. Mi je g. svetoval da ni potreno Mirene, ker ni potrebe pri meni za nek hormonski vložek in bi mi on dal kar klasičnega.




lefairyon -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 12:28:47)

ja mene tudi to zanima...:zmeden2:




ma-ja -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 12:29:35)

Po spiralnem vložku imaš močnejše menstruacije in to pri meni absolutno ni prišlo v poštev. Jaz sem se odločila za Mireno in trenutno se ne bom še nič hvalila, ker mi stalno nekaj packa. Imam jo manj kot en mesec in moram še kakšna dva počakat, da se stvar umiri. Upam, da se bo uredilo, ker je to kar zoprno.
Sem se pa kakšni dve leti odločala za to, ker je kar drago - 32.000,00 :zmeden2:!





darjatimci -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 12:30:57)

Jaz sem ga imela dvakrat bila sem zadovoljna problemov ni bilo,tudi močnejših M nisem imela,čeprav jih napovedujejo,no čez pet let sem ga odstranila ker sem dobila močnejše M pa tudi G mi je svetovala,drugače pa ga sploh ne čutiš razen,če si prekontroliraš vrvico ali je še na svojem mestu.




ma-ja -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 12:31:40)

Aja, pa še to sem pozabila. Pri moji G je bilo kar nekaj žensk, ki so zanosile kljub zaščiti z navadnim obročkom. Mirena naj bi bila enako zanesljiva kot KT. Moja G še ni imela primera zanositve z Mireno, se je pa že kar veliko žensk odločilo zanjo.




Carmen -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 13:01:55)

ja, pravijo da je mirena trenutno najboljša zaščita, pa tudi draga ni, če primerjaš npr. s kondomom. Hormon, ki se sprošča ob ovulaciji da prepreči zanositev, pa gre minimalno v jetra (za razliko od KT). Traja pa kakšnih 5 let, potem je treba zamenjati.




Seven* -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 13:14:50)

No kar se najboljse zascite tice.. Glede mirene je bilo ze veliko debat. Osebno moja kolegoca je po treh letih uporabe imela oba jajcnika v cistah, ko pa je odstranila zadevo, so pa ciste izginile. Moje mnenje osebno je, da ce menstruacije ni, potem je to popolnoma nenaravno in se mi zdi se vecji poseg v telo kot KT. Pri KT vsaj menstruacija ostane. Hormoni so pa tu in tam, tako da velike razlike ni..

Veliko je uporabnic Mirene, ki so imele zaradi nje velikanske zdravstvene tezave. Kaj bom izbrala jaz pa se ne vem..




darjatimci -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 13:26:06)

Najbolj ziher nič sexa.:zmeden2:




Anonimen -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 14:35:55)

ha tega se js poslužujem :(( je pa 100% zaščita 8)

lp, lara




Seven* -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 19:01:45)

:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Mi bomo sli na vazektomijo. :)-:)-:)-:)-




BigWhale -> a ima katera navaden spiralni materični vložek (23.6.2005 22:40:26)

Aja?????

;);)




Stran: [1]