varčevalni račun nlb (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


tanja75 -> varčevalni račun nlb (21.12.2009 18:06:03)

Tiste, ki ga imate, a ste dobile tudi nek kartonček s št. vašega varčevalnega računa? Jaz sem ga odprla in vezala depozit. Kartončka mi nobeden ni omenil. Slučajno sem še 1x prebrala pogodbo, kjer je omenjen.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.12.2009 19:23:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




rija -> RE: varčevalni račun nlb (21.12.2009 19:36:36)

jaz se ne spomnim, da bi dobila kak kartonček[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




khurde -> RE: varčevalni račun nlb (21.12.2009 19:38:10)

ja, pred leti sem dobila knjižico, nazadnje pa kartonček, sam ni plastificiran




veronikab -> RE: varčevalni račun nlb (21.12.2009 21:19:30)

Tudi jaz imam kartonček.




lukec -> RE: varčevalni račun nlb (21.12.2009 22:22:29)

Moj sine je imel prej knjižico, zdaj se je nekaj spremenilo in ima kartonček.




Isabellabina -> RE: varčevalni račun nlb (21.12.2009 22:47:14)

Mi smo vsi dobili kartonček s svojimi podatki,saj edino tako lahko dvigneš oz.polagaš denar.Pojdi nazaj v banko in jih opozori ,da nisi dobila nobenega kartončka.




MLADAMAMICA -> RE: varčevalni račun nlb (22.12.2009 7:12:42)


IZVIRNO SPOROČILO: big mamma
Mi smo vsi dobili kartonček s svojimi podatki,saj edino tako lahko dvigneš oz.polagaš denar.

to pa ni res. jaz kartonček imam, vendar nimam pojma kje je, pa lahko samo z osebno dvigujem in polagam




Kiwa -> RE: varčevalni račun nlb (22.12.2009 8:24:07)

Tudi jaz sem dobila kartonček, vendar, tako kot pravi mladamamica, se da dvignit in položit tudi z osebno.




Anonimen -> RE: varčevalni račun nlb (22.12.2009 8:48:27)

Jap, imam na roke napisan in plastificiran krtonček ... samo ga do sedaj niti 1x še nisem uporabila, ker če rabim denar si vedno na Kliku prenakažem iz varčevalnega na OR in dvignem na bankomatu ... polagam na varčevalnega isto prek Klika ...




livia -> RE: varčevalni račun nlb (22.12.2009 14:33:15)

Dokler sem imela odprt ta račun, sem imela kartonček.




Onasiss -> RE: varčevalni račun nlb (22.12.2009 19:09:09)

l
IZVIRNO SPOROČILO: tanja75

Tiste, ki ga imate, a ste dobile tudi nek kartonček s št. vašega varčevalnega računa? Jaz sem ga odprla in vezala depozit. Kartončka mi nobeden ni omenil. Slučajno sem še 1x prebrala pogodbo, kjer je omenjen.

Kaj točno si odprla varčevalni račun in kakšen ali si dala vezat denar na depozit?

Drugače pa lahko sam izbiraš ali boš imel kartonček ali knjižico.




tanja75 -> RE: varčevalni račun nlb (22.12.2009 19:35:20)

Kot nekomitent sem hotela vezati depozit. Zato sem morala odpreti varčevalni račun ter položit 100,00 eur - to stanje mora biti skozi gor. Baje, da obstaja tudi tak, ki se lahko "spremeni" v navaden trr-vendar moj namen je bila samo vezava.




Isabellabina -> RE: varčevalni račun nlb (22.12.2009 19:36:23)

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA


IZVIRNO SPOROČILO: big mamma
Mi smo vsi dobili kartonček s svojimi podatki,saj edino tako lahko dvigneš oz.polagaš denar.

to pa ni res. jaz kartonček imam, vendar nimam pojma kje je, pa lahko samo z osebno dvigujem in polagam


Ja ne vem no,jaz sem ga odprla pred dnevi in mi je takrat tako rekla ,da se drugače ne da dvigat ali polagat.Če pa ti tako lahko potem veš na pamet številko varčevalnega računa!!!?????Moraš pa zdaj po tanovem vedno na računu pustit 100  eurov,tudi za odprtje rabiš polog  100 eurov...tako je zdaj,Ko sem odpirala za otroke in moža,tega ni bilo treba.




Stran: [1]