dr. Barbara Čokl - izkušnje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Ekaz -> dr. Barbara Čokl - izkušnje (6.1.2010 10:33:57)

Imate kakšne izkušnje z dr. Barbaro Čokl - lepotno kirurginjo?




principessablu -> RE: dr. Barbara Čokl - izkušnje (6.1.2010 12:25:42)

jap.zelo slabe 13 let nazaj...operirala nos,zafrknila me totalno in ne samo mene,še 2 kolegice,ki smo opazile da dela vsem enake nosove..s tem da mi ni dala podpore v nose-hrustanca in mi je po 5 letih se povesil.sem šla popravljat k planinšku...on je super vendar drag..drugače pa zelo phvalijo dr.testen ali vrabič iz maribora,jaz si bom šla prsi popravit ko rodim...




Ekaz -> RE: dr. Barbara Čokl - izkušnje (6.1.2010 13:05:50)

No, ravno cene so tiste, na kar sem bila pozorna. Pri Fabjanu so kar precej višje kot pri njej.




Ekaz -> RE: dr. Barbara Čokl - izkušnje (6.1.2010 18:56:43)

dr. Testen se mi zdi še zelo mlad. Je namreč letnik 1975. Našla podatke na internetu. Imam pa kar sprejemljive cene. Kako to, da so cene med posameznimi lepotnimi klinikami tako različne. Je to normalno? Takoj se ti seveda porodi vprašanje kakovosti - tam, kjer je cena nižja. Vaša mnenja prosim. Hvala, punce.




principessablu -> RE: dr. Barbara Čokl - izkušnje (6.1.2010 22:13:27)

mladost nima veze,,,kolegica si jih je nardila 1 teden nazaj pri testenu in so super...cene...ja valda da so različne,plačaš ime...tko kot pri cunjah..planinšek je znan,sam o ni to,on dela v edinem zasebnem sanatoriju,vse ostalo je više manje državno...drgač pa so vsi vsadki enaki,ker obstajajo samo 3 vrste:okrogli,kapljičasti in anatomski..nato:gel,fiziološka,silicon,ali pa pol-pol,prizvajalca sta 2,uvoznik 1 v slo,cene vsadkov povsod enake:okrogli 900e,anatomski 1200e.cene ki se razlikuje je samo v operaciji...men je že 2 krat delal planinšek in sem bla res zadovoljna,vendar mi je too much predrag...nos mi je naredil lep,prsi so super,samo po 10 letih jih moram zamenjat,ker mi je ena spustila ,ko sem rodila,sicer se ne vidi,ampak čutim...




Stran: [1]