Poročne slike - gracias (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Sarina -> Poročne slike - gracias (26.6.2005 23:46:50)

Oj, punce - da se malo pohvalim...;)
Mene je pa moj pred tremi leti peljal na izlet v Izolo :morje::morje: (ker sem nora na morje), na skalah potegnil ven prstan in me vprašal, če bi se poročila :love::love::love:. Nepozabni trenutki :love::love::love:... prejšnji teden sva praznovala drugo obletnico - še vedno sva srečna kot na skalah v Izoli oz. zdaj še bolj ker imava 20 mesečno hčerkico :love:. Življenje je lahko tako čudovito 9nebesa9nebesa9nebesa!!!




Lunca1 -> Poročne slike - gracias (27.6.2005 6:27:34)

No moj se je pa opogumil za 10. obletnico, pa se bova poročila šele drugo leto poleti. Da mal financ nabereva, pa kilc zgubiva.:)-




Tiki -> Poročne slike - gracias (27.6.2005 12:38:18)

Pri nama sem ga pa v bistvu jaz "zasnubila". Kmalu po tem, ko sem zanosila, sem ga preprosto vprašala, a se bova kej poročila? V bistvu bi mi bilo takrat vseeno tudi, če ne bi bil za to, samo hotela sem vedeti kaj misli... zdej, a pol... . No, pa sva se potem čez en mesecin pol, ko sem bila :nosecka: v četrtem mesecu :).




mpritr1 -> RE: Poročne slike - gracias (2.3.2020 10:32:11)

Tukaj so še poročne fotografije in analiza cena za poročne slike: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/porocni-fotograf/porocne-fotografije/




koliama -> RE: Poročne slike - gracias (22.10.2020 23:09:50)

Živjo, na tej spletni strani sem našel veliko lepih idej za poročne slike.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]