porčni prstan (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


katicka -> porčni prstan (7.1.2010 19:54:17)

kaj menite mora biti res iz zlata ali je lahko stebrn,ker meni ni všeč zlato pa zgubim hitro stvari....




luan -> RE: porčni prstan (7.1.2010 20:04:55)

Menim, da ni važna kovina iz katere je narejen prstan.Saj njegova oblika(krog), predstavlja večnost in ne kovina.Jaz ga imam iz belega in rumenega zlata, pa ni bil nikoli posvečen saj ni prišlo do poroke...




tejči28 -> RE: porčni prstan (7.1.2010 20:07:46)

meni rumeno zlato ni všeč in imama prstane iz belega zlata in mi ni žal.prstan itak redko dam dol.
Izberi si taki prstan ki je všeč in ti bo pomenil veliko,saj ga boš ti nosila.Pa vseeno kaka kovina bo. 




zmajaz -> RE: porčni prstan (7.1.2010 20:24:49)

Kaj pa vem no, sicer ne vem zakaj, ampak meni osebno se recimo srebro nekak ne zdi najbolj primerno - je pa to čisto stvar osebne odločitve - izberita tisto, kar je pač vama všeč. Meni sicer tudi ni rumeno zlato kaj preveč všeč, zato sva potem izbrala iz belega zlata in samo s tankim pasom rumenega vmes. Samo če bi še 1x izbirala, bi izbrala raje celega iz belega zlata - čisto brez rumenega.




skuštrana -> RE: porčni prstan (8.1.2010 9:01:06)

Meni tudi zlato ne potegne pa sva si kupila srebrne. Najprej sva razmišljala o platini, samo bi jih morala naročit pa čakat pa nama časovni ni zneslo.No, potem še teh nisva nosila, ne marava nakita, tako da sva si letos poleti dala prstane kar tetovirat, to pa nosiva[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




karmen7 -> RE: porčni prstan (8.1.2010 13:15:31)

Najini bodo ali iz belega zlata ali srebrna, se še odločava. Si jih pa bova dala tetovirati, kar je sicer želja mojega dragega, tako da bova prstan imela v vsakem primeru. Tudi če ne bo tistega pravega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




sajablue -> RE: porčni prstan (8.1.2010 14:06:20)

js sm za zlato, ampak nikakor ne za rumenega!! belo zlato je zame tak ideal, kot ga ni!  trenutno nosim zaročni prstan iz belega zlata in moram rečt, da vedno bolj prisegam na belo zlato!! res je edinstven!

odločitev je pa tvoja!




Stran: [1]