MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


gita10 -> MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:12:42)

Prosim za pomoč- danes greva na rojstni dan. Prosim za pomoč kaj naj mali kupim česar bo vesela. S čim se takšne punčke igrajo?




sas888 -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:21:02)

Ne hodi če nimaš svoje ideje.




gita10 -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:23:38)

Glej jaz sem itak nakupila že roza trenirko, rezo kapo, roza rokavičke- to smo mamice fantkov, ki smo vedno imele željo imeti punčko. Teh stvari bonajbrž vesela mamica jaz pa potrebujem nekaj za njo,česar bo ona vesela.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.1.2010 10:27:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Ženkica -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:28:47)

Moja hči, ki je oktobra dopolnica 3 leta obožuje:

- vse vrste sestavljank (puzzle, ki naj bodo vsaj za 4+ leta, sicer so prelahke),
- pobarvanke,
- knjige,
- Wingsice [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image] in vse povezano z njimi.

No, pa tudi kakšna lepa cunjica ji že v oči pade. Upam, da sem kaj pomagala.




ninocka -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:30:40)


IZVIRNO SPOROČILO: sas888

Ne hodi če nimaš svoje ideje.


Koja glupost [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]
A ti pa za vsakega otroka tocno ves, cesa bi bil vesel al kaj? Men je tud za puncke tezko kupovat, ker mam doma 3 fante. In kaj naj zdej, naj ne grem na noben RD necakinj? Poleg tega majo pa otroci zdaj ze ful igrac in je povabljenim tezko kupit kaj novega oz. cesar se nimajo.

gita, mogoce kaksen plastelin, barvice, perlice, stampiljke, ce rada ustvarja al pa kaksno oblekico za barbiko, baby borna...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.1.2010 10:31:17)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




gita10 -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:35:19)

Najbrž se dobijo kake sestavljanke kao Lego duplo, ki so tako kot so za fantke avti, roboti tudi za punčke kakšne wingsice.
PŠravkar sem klicala v Baby center pa so ga pri nas zaprli- smo premalo zapravljali upam,da se bo našlo kaj v mercatorju ali Tušu.




mateyka -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:46:53)

washable Giotto flomastri in lep debel blok za risanje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




kristinaj -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:50:42)

pobarvanko in kinder jajčke... ali pa kakšno drugo sladkarijo, ker se edino tega razveselijo




bskrle -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 10:51:55)

sestavljanka, naša rada barva, včeraj me je prosila za liziko[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Angel_Tian -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:03:48)

gita10 - če punčke ne poznaš tako zelo, da bi vedela, kaj jo trenutno najbolj zanima, vprašaj pač njeno mamo. Pri nas tako prakticiramo (že zaradi tega, da se recimo darila ne podvajajo) pa ni okrog tega nikol kakih zamer al pa kompliciranja.




2.2. -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:22:16)

barvice po možnosti vodene, risalni blok, kakšne kocke.....




kasso -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:22:24)

Punčke ne poznam, tako da res ne bi vedela. Moja je res punčkasta, tako da je najbolj vesela kake lepe majčke npr. muckami..itd, tako bi ubila dve muhi na en mah. Zadovoljna mama, ker bo imela eno strvar več za obleči in mala, ker bo na majčki mucka ali barbi, winxica. No moja je znorjena s temi winxicami, pa tudi barbike stalno prenaša[sm=smiley29.gif]. Ustvarjanje, pa puzli, to jo zanima le občasno na žalost.
Trenutno bi npr. moja bila najbolj vesela s setom za make up, jo je ena kolegica navdušila in od takrat me gnjavi [sm=smiley29.gif]
Vpraši, če ima winx album, pa ji kupiš par zavitkov teh nalepk...vsaj moja bi bila v tem primeru vesela.




kapitan jan -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:22:59)

Jaz tudi vedno mamico vprašam, kaj ima otrok najraje, kaj že ima...
Moja je stara tri leta in se najraje igra s punčkami - mora biti takšna z dolgimi laski, pa zraven glavniček, torbica, oblekica za preobleč... Smo ji kupili eno luštno v Sparu, ne predrago. Punčke rada previja, lahko so tudi pleničke v darilu, rada jih daje spančkat, pokriva, torej bi bilo (je bilo) primerno za mojo pupo tudi posteljica in home made posteljnina.
Zelo rada sestavlja puzzle, res pa je, da to ni za vsako punčko te starosti - poznam primere, ko nimajo interesa sedeti in sestavljati.
In zeloooo rada barva - zato pobarvanka, dobre barvice in puščica.

Kot mamica se ne bi razveselila roza cunjic, ker je skoraj nikoli ne oblečem vanje. Če bi mene kdo vprašal, bi poleg zgoraj naštetega predlagala palerino, dežnik, zanimiva revija, kjer rešuje starosti primerne preproste naloge, blok z nalepkami,..




kapitan jan -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:26:08)

Aja, sem pozabila dodati, zakaj je dobro, da vprašaš starše...moja ne mara Winx-ic!, če bi ji to nekdo prinesel za darilo, bi jo samo razočaral.




CUKRČEK -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:27:28)

hama perlice[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




kasso -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:39:30)


IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

hama perlice[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

pri nas pa ji ne gre še...




kasso -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:40:40)


IZVIRNO SPOROČILO: kapitan jan

Aja, sem pozabila dodati, zakaj je dobro, da vprašaš starše...moja ne mara Winx-ic!, če bi ji to nekdo prinesel za darilo, bi jo samo razočaral.

ja vidiš kako so si otroci različni [sm=smiley1.gif]. Moja ima rada vse kar je roza in winxice so zakon.




kasso -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:47:55)


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Najbrž se dobijo kake sestavljanke kao Lego duplo, ki so tako kot so za fantke avti, roboti tudi za punčke kakšne wingsice.
PŠravkar sem klicala v Baby center pa so ga pri nas zaprli- smo premalo zapravljali upam,da se bo našlo kaj v mercatorju ali Tušu.

TEga pa res nisem še videla, bi bilo pa aktualno tudi pri nas [sm=smiley1.gif], so pa druge princeske Bellville Lego duplo (to stane tam 20 -30 eur). Se mi zdi pa da so tudi male pakunge [sm=zmeden.gif]
Samo se ti ne zdi, da bo darilo tako preveliko? Trenirka, kapa, rokavice + še igrača?
Meni bi bilo kar nerodno, če bi kdo toliko prinesel [sm=smiley13.gif]




urška76 -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:49:56)

Naša je dobila prejšni teden enega roza kuža ala čivava. in zdej ga povsod nosi s seboj. Očitno smo padli v roza obdobje [sm=smiley29.gif]. Po drugi strani pa strašno rada nori okoli z bagri. [sm=zmeden.gif] Tako, da mojo triletnico z vsako stvarjo razveseliš [sm=smiley1.gif]




uškinamama -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 11:56:45)

  giocatolli toys

malo pokukaj na to stran dobiš krasne stvari (in ideje)

Moja krščenka je pri treh letih bila nora na likalno mizo in likalnik, ciccobellota, voziček .




gita10 -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 12:04:51)

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Najbrž se dobijo kake sestavljanke kao Lego duplo, ki so tako kot so za fantke avti, roboti tudi za punčke kakšne wingsice.
PŠravkar sem klicala v Baby center pa so ga pri nas zaprli- smo premalo zapravljali upam,da se bo našlo kaj v mercatorju ali Tušu.

TEga pa res nisem še videla, bi bilo pa aktualno tudi pri nas [sm=smiley1.gif] , so pa druge princeske Bellville Lego duplo (to stane tam 20 -30 eur). Se mi zdi pa da so tudi male pakunge [sm=zmeden.gif]
Samo se ti ne zdi, da bo darilo tako preveliko? Trenirka, kapa, rokavice + še igrača?
Meni bi bilo kar nerodno, če bi kdo toliko prinesel [sm=smiley13.gif]


Ja ampak vse kaže, da bo deklica postala moja nečakinja ( da malo razložim njena mamica in moj brat sta sicer na začetku svoje skupne poti ampak dobre kaže) in mi smo vsi čisto navdušeni nad tem, da bomo dobili v družino eno malo lepo pupo in mi sploh ni problem karkoli samo da deklico usrečim.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.1.2010 12:09:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Šarki -> RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA (13.1.2010 12:09:55)

naša mala se glih prav ustvarjalnih stvari ne razveseli preveč ko jih dobi, je pa zeloooo vesela da potem to skupaj počnemo. tko da če se bo mamica ukvarjala s tem, je super ideja kakšna sestavlanka, prstne barve al pa kaj takega. za instant veselje pa seveda čokolada ali pom bar medvedki [sm=smiley36.gif]




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>