DOHODNINA IN VRAČILO (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


@ŽOGICA@ -> DOHODNINA IN VRAČILO (28.6.2005 14:16:07)

HY!
Zanima me, kdaj prihajajo odločbe o dohodnini( baje so trije roki?) saj so jih nekateri že dobili.In kakšen je vrstni red oz. kdo dobi prej odločbo ? A se gre po datumu oddaje ali po abecednem redu priimkov ali najprej plačila potem izplačila?? hvala za odgovore!! Pa še to vsem želim vroče in lepe počitnice!
žogica




Carovnica Mica -> DOHODNINA IN VRAČILO (28.6.2005 14:17:54)

kasneje dobis vec denarja ti vrnejo:)-:)-




natja_ -> DOHODNINA IN VRAČILO (28.6.2005 14:32:00)

hojla :bravo:

Glede prihajanje odločb ni nikakršnega vrstnega reda, čeprav nekateri govorijo, da celo tisti, ki so jo oddali elektronsko, dobijo prvi, tisti, ki plačajo drugi, ta zadnji pa tisti, ki dobijo. Tu ni nič res - vrstnega reda enostavno ni.
Je pa res, da so začele prihajati odločbe v juniju, rok pa naj bi bil do konca oktobra....

lp, natja ;)




Lumpi -> DOHODNINA IN VRAČILO (28.6.2005 14:34:24)

ČE SI ODDLALA PO POŠTI, JO DOBIŠ KASNEJE - PREVERJENO!!!




moni30 -> DOHODNINA IN VRAČILO (28.6.2005 18:52:23)

Jaz sem oddala na pošti, pa sem jo že dobila (20.6. se mi zdi).

Pa sem denar dobila nazaj, tako da se mi zdi da ni ravno tako, da najprej oni dobijo, ki morajo plačat.

Po moje ni nekega vrstnega reda.

Aja, pa moj:love: je tud že dobil.




snorlax -> DOHODNINA IN VRAČILO (28.6.2005 22:51:53)

Vrstnega reda ni, odločbe pa prihajajo vsakih 14 dni.
Jaz še tudi čakam, baje bo drugi teden. Pokliči na DURS, saj ti povejo, če si v naslednji rundi zraven.

L.p.:)




Taša -> DOHODNINA IN VRAČILO (29.6.2005 7:37:12)

Midva z mojim:love: sva istočasno oddala pa je on že dobil odločbo, jaz pa ne... Oba pa dobima dohodnino nazaj! :love: kar malo zajeten kupček denarja, jaz pa manj...!




mammy26 -> DOHODNINA IN VRAČILO (1.7.2005 5:28:34)

tudi midva sva do sedaj vsa leta oddajala istočasno, in sedaj sem jaz prvič dobila nazaj prej kot on oz. denar sem že dobila nakazan, odločbe še ne. Verjetno bo :love: dobila v tem mesecu, kot ponavadi... se verjetno mora malo več denarja nabrati;)za vračilo.




mammy26 -> DOHODNINA IN VRAČILO (1.7.2005 5:29:38)

ooopsss; bo dobil... tiskarska napaka




Stran: [1]