obroč - navadni (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Divja vijolica -> obroč - navadni (28.6.2005 21:56:25)

Zanima me kje prodajajo obroče za v vodo, kateri imajo odprtini za nogici' Ta fredov obroč se mi zdi zelo drag, in ker ga ne bom prav velikokrat rabila :(( bi rada navadnega, ki je najbrž cenejši.
Hvala če katera ve.




Anonimen -> obroč - navadni (28.6.2005 21:59:15)

Pred dvema letoma so jih imeli v Arielu, najbrž jih imajo še. So malo bolj "ornk" od navadnih, v katerih se otrok (če ga spustimo) hitro prekucne.




Jančika_ -> obroč - navadni (28.6.2005 22:05:28)

Joe ga je kupil na razprodaji v Merkurju za jurja pa pol. Je pa kar orenk zadeva. Samo zdaj pravi, da ne gremo na morje, tako da ne vem, zakaj mi je naredil lušte....




Divja vijolica -> obroč - navadni (28.6.2005 22:12:50)

Mogoče ga je pa kupil za na bazen? :)-

A je bila ta razprodaja samo v vašem kraju ali je to Merkurjeva razprodaja, ki poteka po vsej Sloveniji?




Jančika_ -> obroč - navadni (28.6.2005 22:56:10)

Sem mu že povedala, da bazen ne velja:)-!

Mislim, da je tu šlo za razprodajo ob zaprtju njihove trgovine v Levcu. Sem pa prepričana, da boš našla kaj zelo poceni, če ne v Merkurju, pa v kakšnem Sparu ali Tušu. Tam je vedno ceneje kot v otroških trgovinah, se mi zdi.




Anonimen -> obroč - navadni (29.6.2005 10:07:51)

Jančika, drugače je pa za v dež obroč tudi odličen. Posebno, če bolj močno dežuje. Ma tele plohe sedaj, nikoli ne veš. Joe pa res na vse misli (smajli).




nejcko -> obroč - navadni (29.6.2005 10:29:31)


Jaz bi tukaj samo dodala, da bodi pri nakupu pozorna na to, ali ima obroč narejene "hlačke", v katerih otrok sedi, ali križ. Tisti s križem med nogicami se meni ne zdijo fajn.




skuštrana -> obroč - navadni (29.6.2005 15:32:56)

Mi smo ga kupli v Baby centru, smo dal za njega 1.900 pa je full cool. S slončkom in piska, ko slončka za nogice stisneš..Samo ga še nismo sprobal, je morje še prehladno za našo tamalo..




Jančika_ -> obroč - navadni (29.6.2005 18:06:45)

U, pa res, bomo pa zdaj obroč s sabo na špancir nosili. Ravno včeraj nas je kvalitetno namočilo. Če bi imeli obroč s sabo, bi lahko iz tega potegnili največ.

Ravno sem prišla iz Merkurja, tam imajo take luštne obroče s hlačkami, ki so narejeni kot različne živali, za 1990.




Divja vijolica -> obroč - navadni (29.6.2005 21:14:21)

Smo že kupili v Mercatorju za 800 sit, pa je super. Ima pa na sredi križ, pa je tudi v redu. Hvala vam punce.:rozica: lp




Stran: [1]