nuhalna - rezultat+slikica (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


mojca* -> nuhalna - rezultat+slikica (29.6.2005 14:36:23)

sem danes bila in nisem dobila slikice....tako sem žalostna, nisem vedela, da moram posebej rečt, sem mislila da kar vsaka dobi avtomatično.
rezultat meritve pa je 1,5 mm, to je baje o.k.
pa vaše izkušnje?
kdaj pa je pri rednem pregledu spet kak UZ? prvega sem imela pri 9 tednih, zdaj sem pa 12. da bi tam rekla za slikico...
lp
:nosecka:




Teni_ -> nuhalna - rezultat+slikica (29.6.2005 14:54:25)

Ja, na žalost moraš res skoraj povsod rečt za slikico.

Naslednji UZ, če je drugače vse vredu, je nekje od 20. do 24. tedna, ko se opravi morfologija.

LP,
Mojca:nosecka:




nana 27 -> nuhalna - rezultat+slikica (29.6.2005 15:56:37)

A je G naredil slikice za kartoteko? Če jih je, lahko prosiš, če lahko da kakšno vsaj sfotokopirat, da boš imela za spomin.

A je bil tvoj :love: zraven?

1,5 je super rezultat!




Anonimen -> nuhalna - rezultat+slikica (29.6.2005 16:15:49)

1,5 rezultat sam po sebi ne pove veliko. Treba je dodati še starost matere, pa ne vem kaj še neki, eno dolžino, da se izračuna tveganje za DS.




Jutra -> nuhalna - rezultat+slikica (29.6.2005 17:12:29)

Mojca, razultat je super. Slikce pa redko kje dobiš.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.6.2005 20:46:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.6.2005 20:47:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




gramec -> nuhalna - rezultat+slikica (30.6.2005 11:09:02)

Jaz pa nisem čisto nič rekla za slikco in sem jih dobila kar 4 :):). Je bila zdravnica tako navdušena nad najino bebiko, da ga je kr fotkala in fotkala :).
Nasplošno sem bila zelo zelo zadovoljna z razlago. Sva bila z mojim skoraj pol ure notri.

Rezultat imas OK, moj je bil 1,2 (mislim, da je to debelina kozne gube na vratu, če se ne motim) pol so pa se vse ostale meritve. Na koncu sem dobila se izvid oz. tisti izpis o tveganju.

Naslednji UZ bos imela od nekje 20. tedna dalje. Vsaj jaz ga imam.

lp




simonas -> nuhalna - rezultat+slikica (30.6.2005 12:23:38)

Jaz še nisem imela NS, pa upam, da bom slikico dobila.

Drugače pa sem imela že 3 x UZ in imam že 2 slikici, naslednji UZ pa mislim, da imam spet v 13. tednu pri pregledu pri moji G. Mene pa že malo skrbi, da jih imam preveč.

Simona




Jutra -> nuhalna - rezultat+slikica (1.7.2005 15:59:51)

Še to sem pozabla povedat. Jaz sem šla na nuhalno k moji G v privat ordinacijo. Hja, tam je pa čisto druga klima:zmeden2:, pa tudi slikco dobiš samoumevno.

Pri rednih UZ pa je drugače:(




Stran: [1]