Dohodnina (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LERO -> Dohodnina (22.1.2010 19:29:54)

S CSD so mi poslali obračun prejetih porodnišk za preteklo leto. Spodaj je skupni znesek in piše, naj ta del posredujemo delodajalcu. Komu pa naj jaz nesem ta del, saj nisem zaposlena, tako da nimam delodajalca, na borzi pa tudi nisem, saj sem na porodniški.




jernejav -> RE: Dohodnina (22.1.2010 19:44:36)

Tudi jaz se sprašujem kaj naj naredim, ker je firma šla v likvidacijo in od meseca novembra ne obstaja...na zavodu pa še tudi nisem prijavljena, ker sem še vedno v porodniški...




nadka30 -> RE: Dohodnina (22.1.2010 19:47:32)

Lero jaz vem da takrat ko nisem bila zaposlena oz. pogodba mi je prej potekla ko sem šla na porodniško da sem tudi dobila domov ta listek in potem sem šla na socialno tam, kjer sem si uredila porodniško ter vprašala kam naj pošljem ta listek.Če se ne motim sem ga jaz takrat na firmo, kjer sem bila prej zaposlena, nisem pa čist sigurna, ker je od tega že cca 5 let.Najboljš da vprašašna na socialno.
lp




majch -> RE: Dohodnina (22.1.2010 21:06:37)

meni je računovodkinja rekla, da to prinesem, ko pridem nazaj, da ne rabi za nič druga kot za računanje bolniške, če bom potem rabla - če vam to kaj pomaga...tako da po moje nimate pol v vaših primerih kam nest...razen bodočemu delodajalcu.




zmajaz -> RE: Dohodnina (22.1.2010 21:11:37)

Če niste več zaposlene, ni treba nosit nikamor.




Stran: [1]