RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


kpmk -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (25.1.2010 20:53:20)


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

jaz nisem niti pričakovala, da se bo kdo opravičil .....

je pa prav, da se stvari pride do dna [sm=bravo.gif]
tudi jaz nisem pričakovala, čeprav sem tisti uporabnici poslala tud ZS.

Upam, da nas boste obveščali. Nimam nič proti, če me obvestite tudi preko ZSja.


Lp, N.



jst bi tudi rada to vedela in upam, da mojega princa ni med njimi :(
tole mi je pa res bolano in ne morem verjet oz razumet kaj se dogaja v glavah takih oseb....




detelja -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (25.1.2010 20:55:41)

mene moti to, da se lahko zdaj ta uporabnik/-ica spet prijavi ampak pod drugim nickom in nas mogče ta trenutek veselo prebira in se reži iz nas...




kpmk -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (25.1.2010 20:56:47)


IZVIRNO SPOROČILO: detelja

mene moti to, da se lahko zdaj ta uporabnik/-ica spet prijavi ampak pod drugim nickom in nas mogče ta trenutek veselo prebira in se reži iz nas...


zato pa jst tudi mislim da je porebna prijava v vsakem primeru - javna in naj bo v poduk za naprej tistim, ki bodo imeli podobne misli ...




mika -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (25.1.2010 22:07:59)

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

mene moti to, da se lahko zdaj ta uporabnik/-ica spet prijavi ampak pod drugim nickom in nas mogče ta trenutek veselo prebira in se reži iz nas...

prebira lahko vsak, tud tisti, ki ni prijavljen




detelja -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (26.1.2010 7:17:59)

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

mene moti to, da se lahko zdaj ta uporabnik/-ica spet prijavi ampak pod drugim nickom in nas mogče ta trenutek veselo prebira in se reži iz nas...

prebira lahko vsak, tud tisti, ki ni prijavljen


to ja, sam en tak kreten si vendar več ne bo upal it brat in komentirat, ali???




ZARA -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (26.1.2010 7:20:27)

U, a še traja tole?




mika -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (26.1.2010 7:21:01)

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

mene moti to, da se lahko zdaj ta uporabnik/-ica spet prijavi ampak pod drugim nickom in nas mogče ta trenutek veselo prebira in se reži iz nas...

prebira lahko vsak, tud tisti, ki ni prijavljen


to ja, sam en tak kreten si vendar več ne bo upal it brat in komentirat, ali???



pričakuješ lahko marsikaj...najbrž se z istega računalnika ne bo mogle več prijavit, lahko se pa npr. iz službenega ali kaj pa vem...sej so uporabnico blokirali.
Kaj pa na 'mami', a so jo tam tudi prijavili policiji ali samo blokirali? najbrž je niso prijavili, če je s svojim početjem nadaljeval-a.




Jerneja_ -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (26.1.2010 10:26:59)

Če ga na portalu blokiramo to pomeni, da NE MORE brati, gledat, pisat...na portal. Ko vtipka v brskalnik www.ringaraja.net vidi samo belo stran, nič drugega, rr ni več dostopna.

Vse to drži, dokler ne spremeni Ip številke na to pa mi nimamo vpliva.





mika -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (26.1.2010 10:38:29)

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Če ga na portalu blokiramo to pomeni, da NE MORE brati, gledat, pisat...na portal. Ko vtipka v brskalnik www.ringaraja.net vidi samo belo stran, nič drugega, rr ni več dostopna.

Vse to drži, dokler ne spremeni Ip številke na to pa mi nimamo vpliva.




aha, tega pa nisem vedela[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]...še me ni bilo potrebno blokirat nikjer[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




detelja -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (26.1.2010 12:55:23)

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Če ga na portalu blokiramo to pomeni, da NE MORE brati, gledat, pisat...na portal. Ko vtipka v brskalnik www.ringaraja.net vidi samo belo stran, nič drugega, rr ni več dostopna.

Vse to drži, dokler ne spremeni Ip številke na to pa mi nimamo vpliva.




ja, in današnja tehnika je tako narejena, da lahko iz istega rač. vstopaš vsakih pet min z drugo IP št...tako da...sicer pa lahko gre k sosedu ali pa prijateljci pa reče "joj, veš se mi je rač. pokvaril a mi ga mal posodiš bi rada neki prečekirala...in smo tam...


Jerneja in kaj so rekli na policiji ko ste oddali prijavo??? so čudno gledali??




ledenaa -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (26.1.2010 12:59:32)

Tudi s svojega compa se lahko zopet prijavi,razen če ima statični IP




rija -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (26.1.2010 13:03:01)

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

U, a še traja tole?


deliva misli[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Jerneja_ -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (28.1.2010 8:43:00)

Za enkrat še nič novega s tega področja.




Anonimen -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (28.1.2010 8:44:10)

prijava je podana[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Ribica ** -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (28.1.2010 10:31:04)

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Če ga na portalu blokiramo to pomeni, da NE MORE brati, gledat, pisat...na portal. Ko vtipka v brskalnik www.ringaraja.net vidi samo belo stran, nič drugega, rr ni več dostopna.

Vse to drži, dokler ne spremeni Ip številke na to pa mi nimamo vpliva.




ja, in današnja tehnika je tako narejena, da lahko iz istega rač. vstopaš vsakih pet min z drugo IP št...tako da...



Drzi, ce imas dinamicni IP. Ce imas pa staticnega (kar ga npr. imas na optiki pri T2), pa to ne drzi. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




trobentic_@ -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (28.1.2010 10:43:01)

Ribica če hočeš statični IP potem to tudi označiš in če ga nekdo ni potem ga nima
Tudi pri T2 to velja




Anonimen -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (28.1.2010 10:47:01)

sicer pa, ce se administratorji zavzamejo, lahko vidijo kateri uporabniki dostopajo iz razlicnih ipjev. in se lete onemogoci.
veliko dela, ampak super ucinkovito.




Naja31 -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (28.1.2010 22:42:43)

V vseh teh letih odkar sem na RR nisem naenkrat prebrala toliko postov.

Sem zgrožena in očitno zelo naivna ker nikoli nisem razmišljala o tem kaj vse se lahko zgodi. Mislim da bom zbrisala večino mojih fotk z FB.




Jerneja_ -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (29.1.2010 14:47:46)

Nekatere v objavah sprašujete ali smo podali prijavo. Ponovno vam sporočam, da je bila prijava oddana na policijo. To je tudi vse, kar vam v tem trenutku lahko sporočim.





Anonimen -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (31.1.2010 9:05:09)

Mislim,prijavo na policijo??Tam se bojo smejal.Brezveze.Vsaka,ki da vsem na ogled slike svojih otrok se mora zavedat posledic.




trobentic_@ -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (31.1.2010 9:28:41)

žanka nič se ne bodo smejali.To je kaznivo dejanje,če še ne veš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (31.1.2010 14:12:54)

IZVIRNO SPOROČILO: trobentic_@

žanka nič se ne bodo smejali.To je kaznivo dejanje,če še ne veš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


A vam še kar ni jasno, da se s tem sigurno ne bodo ukvarjali ? Sploh pa ima RR svoje pogoje, preden objaviš slike, tak da bo šlo vse po gobe. In kaznivo dejanje bo takrat, ko bodo slike avtorsko zaščitene. To pa so na način, ko slike sploh ne boš mogel na noben način  skopirat. Je Raho lepo napisala o tem.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Ukrep bo v bistvu naredil samo RR team, ko bodo uporabnico na podlagi IP-ja blokirali in to je to.




Jerneja_ -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (1.2.2010 10:02:46)

Kraja identitete je kaznivo dejanje. Blokada pa je bila izbršena še isti dan.





m..tina -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (1.2.2010 13:14:58)

Koker sem jaz razumela to štorijo: a ni ona sam slike kradla, ne pa identitete? No, v vsakem primeru je neki z njo narobe!




Anonimen -> RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tija_ožbej) (1.2.2010 13:27:49)

v bistvu bo res tezko karkoli policija ustimala.
moj primes.
ko mi je nekdo, ki sem ga poznala osebno in poznala njegove os. podatke. pred ocmi rusil stran, sem klicala na policijo in niso ukrepali.
ne policija, ne moj provider, ne njegov provider.




Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>