Je res? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


TaRe* -> Je res? (30.6.2005 15:12:30)

Cmokec...ja boh ved,česa se ti je luštal,pa nisi dobila?:)-:)-:)-

Jaz poznam eno,ki ima tud znamenje,v obliki zemljevida...kot da bi bila Italija...škorenjček...in njena mami pravi,da si je zelo želela za :love: ,ki je šel delat v Italijo...pa ni šla,pa ji je še dons žal,ker se ji je zbegal tam pa ga ni blo več nazaj.


Tisto glede dežja sem pa jaz tud slišala...pa fejst sem moje dve pazla,da jih slučajno ne bi dobilo...ankol ne veš.




lex -> Je res? (30.6.2005 15:13:54)

:)-:)-:)-
Aja pa nohtkov ne smeš rezat ampak grist, drugač bo kradel.8)
:)-:)-:)-




Naty*Taja -> Je res? (30.6.2005 15:50:06)

Madona!Kake oslarije!
Jaz pravim,da se vsaka vraža uresnič sam, če verjameš in tako podzavestno delaš v tej smeri!Pa nej kdo reče, da to ni res. Sem sama že večkrat nalašč probala in je deloval!
Ljudje smo tako vodljivi!




neja -> Je res? (30.6.2005 16:04:38)

Če bi to bilo res, potem bi moja Neja bila po obrazu takšna, kot da bi jo kura pošpricala z ..... saj veste s čim:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-, pa naju je kar nekajkrat že dobil dež, ko še je bila dojenček.
Je pa res, da je tudi mene ena kolegica opozarjala, da bo dobila pege, če ji takoj deža dol ne zbrišem:)

LP:)




Anonimen -> Je res? (30.6.2005 16:29:24)

ja no, pa je res. Verjemte al pa ne. :zmeden2:




Anonimen -> Je res? (30.6.2005 16:38:48)

:hudicek::hudicek::hudicek:mamiiiiiiiiiiiii zakaj si me na džju puščalaaaaaaaa:((:((weeeee sem polna peg zdej:((




eva1 -> Je res? (30.6.2005 16:57:13)

Dam glavo stran, da dež nima nobene zveze z pegami! Pol bi mojo sosedo celo otroštvo ornk dež zalival! Men pa tit kaplica neb dobila:)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.6.2005 20:27:11)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]