Recinko (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


mayble -> Recinko (26.1.2010 14:47:42)

Ali je katera od vas kupila celotno posteljnino pri Recinkotu? Zanima me če je kvalitetna in če se izplača, glede na to da jo ne morem nikjer videti in otipati.




trobentic_@ -> RE: Recinko (26.1.2010 15:01:22)

Vračilo verjetno je možno,tako kot pri večini
Povprašaj




seya -> RE: Recinko (26.1.2010 15:24:01)

Jaz sem naročilaa 2 kompleta - vendar ti o kvaliteti žal še ne morem kaj dosti povedati, kar imam še zapakirano (bomo imeli na začetku košek in temu ustrezno manjšo posteljnino...).
Imajo pa robo od Galeba (http://galeb.eu/si/vzorci-tip-a-d28.shtml) - poglej, če se o njih in njihovi kvaliteti kaj več piše...




gupika -> RE: Recinko (26.1.2010 15:58:58)

Jaz sem naročila 7-delni komplet, jogi in previjalno. O kvaliteti razpravljati je zelo težko, to je precej relativna stvar, meni osebno se zdi vredu. Se bo pa bolje videlo sčasoma. Zaenkrat sem samo enkrat oprala in sedaj čaka na uporabnika.

lp




PC Baby -> RE: Recinko (26.1.2010 16:10:01)

Jaz sem vzela njihovo prešito odejo 120x60 pa mi ni OK. Je trda, težka in 50% sintetična (50=bombaž). Brisače za kopanje sem oprala ene 10x ali več in še vedno sem imela poln stroj in stanovanje muck. Vse ostalo, kar sem pri njih vzela pa je zelo uredu.




norge -> RE: Recinko (26.1.2010 18:25:15)

Jaz imam tudi njihove brisače in tekstil in mi je super. Brisača je skoz enaka, pa se mi nič ne mucka. Posteljnina je pa tud ful luštna videt, jo pa nimam.




pomar*ANČA* -> RE: Recinko (26.1.2010 20:12:53)

jaz sem pri njih naročila kovtrček in sem zelo zadovoljna, je mehet, lahek, se lepo pere... naročila sme tudi jogi in posteljico z čimer smo zadovoljni.

sta bili pa dve polnoma isti naročili v razmaku 14 dni čisto različni. prijateljica je dobila drugačen kovtrček od mene in ona tudi ni bila zadovoljna z kovtrčkom.




Jada82 -> RE: Recinko (26.1.2010 20:39:31)

Jaz sem naročila posteljnino pri Recinkotu - 9 delno. Zgleda v redu, vendar pa še ni v uporabi ... čaka uporabnika. Mogoče je malo trd material, ampak se mi zdi, da se to s časoma spere, ker tudi, ko sem naročila posteljnino za naju z [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/love.gif[/image], je bila na začetku malo bolj trda, po 2 pranjih pa super. Kovterček se mi pa zdi fajn.
Bom naročila še en komplet ... pa ne vem, a pri njih, a direktno pri Galebu ... še ne vem, a 3 al 5-delno ...




Stran: [1]